Dobrý den pane Nechvátale. Děkuji Vám za zprostředkování prodeje pozemku. Komunikace byla věcná, dobře fungovala zpětná vazba, prodej a s ním spojené formality proběhly v plynulém tempu. Pozemek byl prodán v krátkém čase, peníze za prodej pozemku byly v brzké době na účtu. Děkuji i za vyřízení veškeré agendy s úřady.

Přeji pěkný den, Pořízková Jana


Z koupě vlastního bytu jsem měl původně značnou trému a jednání s některými makléři z RK mě od ní rozhodně nepomohlo, ale poté co jsem se spojil s Tomášem Nechvátalem jsem z celého procesu ztratil obavu. Pan Nechvátal mě dokonale provedl celým postupem, vše do podrobna vysvětlil a překontroloval a doplnil všechny potřebné smlouvy. De facto za mě převzal i veškerou odbornou komunikaci s RK a stávající majitelkou nemovitosti. V podstatě jsem se nemusel o nic starat a vždy jsem byl vzápětí informovám o aktuálním stavu prodeje. Příjemné bylo, že jsem návrhy veškerých smluv dostával v předstihu e-mailem a mohl si je doma v klidu prostudovat ještě před termínem podpisu. Hlavně jsem ale během prohlídek, jednání s makléři i během podepisování smluv věděl, že za mnou je někdo, kdo věci rozumí a stojí na mé straně a dokáže tak odhalit případné nekalé praktiky nebo právní vady, kterých jsem se trochu obával. Naštěstí zbytečně, celý proces proběhl hladce a bez komplikací. Cením si i vlídného a otevřeného přístupu, kdy nebyl problém si po vyřízení potřebných formalit normálně přátelsky popovídat o obyčejných věcech ze života. Spolupráci s panem Nechvátalem rozhodně doporučuji každému, kdo kupuje nemovitost, specielně však těm, kteří, jako já, podstupují tento životní krok poprvé a nemají ve svém okolí žádného právníka, makléře nebo někoho podobného.

Vojtěch Zourek


Prodej domu proběhl, dá se říct, bez problémů, trošku se to protáhlo na tom katastru, ale to je detail.
Loni jsme prodávali nemovitost u jiné relalitní kanceláře, tak jsem to trochu porovnávala, ale asi máte každý jiné postupy.
Jinak za sebe můžu říct, že jsem od Vás vždy obratem obdržela potřebné informace.
S Vašimi službami jsme byli spokojeni, můžeme ostatním jen doporučit.
Děkujeme ještě jednou za spolupráci a mějte se pěkně :)!
 
Dagmar a Luboš Kubíčkovi

Při prodeji bytu 1+1 v Břeclavi se nám do spolupráce ozvala brněnská RK Čiháček & Nechvátal reality s tím, že má zájemce o koupi. Od 1. okamžiku naše spolupráce probíhala velmi vstřícně a profesionálně a dnes již jejich klient bydlí v bytě naší klientky. Chci poděkovat jmenovitě panu Tomášovi Nechvátalovi za to, že se aktivně podílel na procesu prodeje a pro svého klienta si vše perfektně pohlídal. Když budete potřebovat někoho, kdo se postará o prodej Vaší nemovitosti, doporučuji pana Tomáše Nechvátala jako zodpovědného profesionála s lidským a přátelským přístupem.

David Smolak, Realitní služby Břeclav