Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - prodej bytu 1+kk s balkonem a parkovacím stáním v Bučovicích

 *byt, který doslova klame tělem*

Popis nemovitosti

Bydlení s příjemnou atmosférou v novostavbě bytového domu z roku 2022 a ve skvělé lokalitě (5 min. chůzí od centra města a bučovického zámku). Pokud jste singl nebo pár, tak tenhle byt vás naprosto nadchne.

Byt se nachází se v 2. patře s dispozicí 1+kk s balkonem a vlastním parkovacím stáním. Ale pozor, kladl se důraz na praktické využití každého centimetru, takže vás mile překvapí svojí velikostí.

3d_pudorys_prodej_bytu_bucovice
Více jak 45 m2 podlahové plochy, velká předsíň, koupelna, kam se vejde i pračka se sušičkou.

Obývací část s kuchyní je od spací části oddělena šatní skříní a japonskou stěnou. A navíc je tady velké francouzské okno s balkonem a výhledem do zeleně.

1_byt_bucovice_qhd

Byt se prodává vybavený nábytkem se spotřebiči (lednice s mrazákem, trouba se sporákem, myčka, pračka, mikrovlnná trouba, skříně, pohovka, postel s úložným prostorem atd.). 

 
 videoprohlídka, fotky, PENB, mapa s přesnou polohou 

 

Videoprohlídka

Stáhnout PDF

Byt jsme umístili do nabídky za cenu

PRODÁNO
 
 

Náklady na bydlení, doplňující informace, PENB - průkaz energetické náročnosti budovy

Vytápění, vodné, stočné, úklid společných prostor = 2287 Kč/měs.

mesicni_naklady

 Elektřina = 790 Kč/měs.

Do domu je zaveden optický internet a k dispozici je kolárna a kočárkárna.

Průkaz energetické náročnosti budovy PENB je ve třídě B - velmi úsporná.

penb

 

 

Bučovice

Bučovice leží v údolí říčky Litavy na silnici I/50 mezi Brnem a Uherským Hradištěm a na železniční trati Brno – Veselí nad Moravou.

Ve městě žíje přibližně 6 500 obyvatel. Nachází se v něm poliklinika a dům s pečovatelskou službou, dvě základní a jedna střední škola – gymnázium a obchodní akademie. 

275887839_4846444752131914_6243668464445575319_n

Sportovní vyžití je možné zejména v krytém plaveckém bazénu a sportovním areálu v Hájku, jehož součástí jsou tenisové kurty, fotbalové hřiště a moderní letní koupaliště. Výborné možnosti pro trávení volného času nabízí přibližně 12hektarový městský lesopark vybudovaný v 80. a 90. letech 19. století knížetem Janem II. z Liechtensteina, který prošel v letech 2019 a 2020 zásadní obnovou a nabízí krásné pohledy na město.

Díky své poloze na úpatí Ždánického lesa pak Bučovice nabízejí aktivní odpočinek příznivcům pěší turistiky a cyklistiky. Značenými stezkami se lze snadno dostat dále do Chřibů, kde je možné navštívit mimo jiné hrad Buchlov, nebo do Moravského krasu se známými krápníkovými jeskyněmi a propastí Macochou.

Město je lákadlem také pro milovníky kulturních akcí. Kromě již zmíněných červnových městských slavností s ukázkou dobývání zámku pořádá každoročně ve spolupráci se Sdružením zámeckých vinařů Bučovicka v květnu Zámecký košt vín nabízející pravidelně okolo osmi set vzorků, na přelomu července a srpna bývá dějištěm čtyřdenního promítání filmů pod širým nebem v zámecké zahradě a v polovině října organizuje sedmidenní Festival ochotnických divadel Miroslava Doležala, který nese jméno významného rodáka a čestného občana města.

Více se dozvíte na www.bucovice.cz

Kontakt

Ing. Tomáš Nechvátal
CN reality
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed
 
mobil: 737 537 376
email: nechvatal@cnreality.cz
web: www.TomasNechvatal.cz
 

Kontaktní formulář