Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - prodej bytu 3+1 s prostornou lodžií a sklepem v Brně - Bohunicích

 *na hlavním nádraží jste za 10 minut a v bohunickém kampusu za 5*

Popis nemovitosti

Byt o dispozici 3+1 s lodžií a sklepem v 5. patře zrevitalizovaného bytového domu v Brně - Bohunicích. 

Na hlavním nádraží jste za 10 minut a v bohunickém kampusu za 5. Všechno máte po ruce. To jsou slova majitele, který v bytě více jak 10 let bydlel. A právě před 10ti lety prošel byt rekonstrukcí.

Prakticky řešenou kuchyni si zamilují milovníci vaření a dobrého jídla. Spotřebiče jsou značky Bosch a nechybí ani vestavěná myčka nádobí.

brno_ukrajinska-12

 

Celkovou rekonstrukcí prošlo i bytové jádro. Stará nevyhovující umakartová konstrukce se demontovala a postavilo se jádro nové. Zachovala se samostatná koupelna a toaleta. Výměnou vany za sprchu se koupelna opticky zvětšila, takže se do ní pohodlně vejde i pračka se sušičkou.

 

brno_ukrajinska-15

 

Nezapomnělo se i na bezpečnostní vstupní dveře, které jsou značky ADLO. Podlahy se měnily na chodbě, v kuchyni a obývacím pokoji. V ložnici a pokoji jsou na původní parkety položeny koberce, které jsou zalištovány. 

Z obývacího pokoje vstoupíme na prostornou a zasklenou lodžii o ploše více jak 5m2 orientovanou na jih.

 

3d_pudorys_s_popisem

 

A kdyby vám v létě bylo v obývacím pokoji horko, můžete si pořídit mobilní klimatizaci. Stačí ji jen zapojit, protože přípravu máme nachystanou právě v obýváku s vývodem vzduchu na lodžii. A běží na nové elektroinstalaci, která se v kuchyni, koupelně a toaletě měnila při rekonstrukci.

Na lodžii také najdeme vyvedenou zásuvku, tudíž vám nebrání nic tomu připojit např. elektrický gril a nějakou dobrotu připravit.

 

brno_ukrajinska-05

 

Co se prodává?

Zapsáno na listu vlastnictví č. 7138, k.ú. Bohunice, obec Brno, Katastrální úřad pro Jihomoravský kraj, katastrální pracoviště Brno – město.

 

 videoprohlídka, fotky, PENB, mapa s přesnou polohou, technické informace 

 

Videoprohlídka

Byt jsme umístili do nabídky za cenu

PRODÁNO
 
 
Stáhnout PDF

Náklady na bydlení, Potvrzení o bezdlužnosti, PENB - průkaz energetické náročnosti budovy

Náklady na bydlení

Na aktuální Evidenční list s rozpisem nákladů se podívejte 

 

evidencni_list

 

 

Potvrzení o bezdlužnosti vůči správci

 

bezdluznost

 

 

PENB - průkaz energetické náročnosti budovy

Průkaz energetické náročnosti budovy PENB je ve třídě E.

Brno - Bohunice

Když jsme si s majitelem povídali, jak se mu tady více jak 10 let s rodinou žilo, řekl mi: náš byt je podle mě na velice dobrém místě. Je to 2 min chůze od tramvajové zastávky, nákupního centra, je tu úřad městské části, pošta, lékárna, poliklinika, restaurace s bowlingovou dráhou, kousek je i mateřská a základní škola. Na hlavním nádraží jste za 10 minut a v bohunickém kampusu za 5. Všechno máte po ruce. A před domem je velké parkoviště, kde se vždycky najde místo na zaparkování.

Ukrajinská 31, Bohunice. Je to kousíček od tzv. bohunického Kampusu (velké nákupní středisko, fakultní nemocnice, je tu celá lékařská fakulta, fakulta sportovních  studií, moravský zemský archiv,VŠ koleje, restaurace, nové byty, několik technologických parků- Ceitec, Biocev, Národní centrum tkání a buněk, a hlavně se konečně prodloužila tramvajová trať, která vede přímo do kampusu - perfektní spojení z centra města. Kromě toho tu teď za 1 miliardu staví Masarykova univerzita tzv. Simulační centrum - pro výuku mediků, je tu i nějaká nová bytová výstavba ale velice omezená, protože v Bohunicích na další bytovou výstavbu už nejsou volné plochy.

To jsou slova majitele a myslím si, že není co dodat. Bohunice se těší velké oblibě právě proto, že jsou tak dobře dostupné z centra města a v okolí bytu máte doslova vše po ruce.

 

mapy

 

Kontakt

Ing. Tomáš Nechvátal
CN reality
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed
 
mobil: 737 537 376
email: nechvatal@cnreality.cz
web: www.TomasNechvatal.cz
 
 

Tomáš Nechvátal - realitní makléř na Firmy.cz

Kontaktní formulář