Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+kk s balkonem a parkovacím stáním v Bučovicích

 *KOUSEK DO CENTRA, NA AUTOBUS NEBO VLAK*

Popis nemovitosti

Byt 3+kk, 90 m2 podlahové plochy, navíc balkon a komora/sklep přímo u bytu.

Zachovalý, skvěle řešený a skutečně rodinný.

Bydlení s příjemnou atmosférou v novostavbě bytového domu z roku 2020 a ve skvělé lokalitě (5 min. chůzí od centra města a bučovického zámku, kousek na autobus nebo vlak).

Čtyřicetimetrový obývák s výstupem na balkon se severozápadní orientací a dostatkem odpoledního sluníčka a tepla. Kdyby ho ale bylo příliš, oceníte designovou klimatizaci. Ta se náramně hodí ke kuchyni s velkým a praktickým ostrůvkem.

Východní sluníčko vás bude probouzet v jedné ze dvou ložnic, které mají po 14 a 16 metrech.

Toaleta je od koupelny oddělená a ta je dostatečně velká na pračku i sušičku. 

3d_pudorys_3kk_bucovice_na_prodej

Projekt spol. Unistav je komorního rázu. To znamená pouze 24 bytů.

žádné parkování na ulici. Svoje stání máte přímo naproti vstupním dveřím a k dispozici je kolárna i kočárkárna. 

Byt se prodává vybavený nábytkem se spotřebiči (lednice s mrazákem, trouba se sporákem, myčka, mikrovlnná trouba, skříně, pohovka, postel atd.). 

 

 
 videoprohlídka, fotky, PENB, náklady na bydlení, mapa s přesnou polohou 

 

Videoprohlídka

Stáhnout PDF

Byt jsme umístili do nabídky za cenu

6 890 000 Kč vč. právního servisu
 
 

Náklady na bydlení, Potvrzení o bezdlužnosti, PENB - průkaz energetické náročnosti budovy

 

Vytápění, vodné, stočné, úklid společných prostor, fond oprav = 5065 Kč/měs.

Elektřina = individuálně 

 

evidencni_list

 

Do domu je zaveden optický internet a k dispozici je kolárna a kočárkárna.

 

Potvrzení o bezdlužnosti vůči správci

potvrzeni_o_bezdluznosti

 

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)

Průkaz energetické náročnosti budovy PENB je ve třídě B - velmi úsporná

penb

 

 Kompletní energetický štítek ke stažení: penb_bucovice 

Bučovice

Bučovice leží v údolí říčky Litavy na silnici I/50 mezi Brnem a Uherským Hradištěm a na železniční trati Brno – Veselí nad Moravou.

Ve městě žíje přibližně 6 500 obyvatel. Nachází se tady poliklinika a dům s pečovatelskou službou, dvě základní a jedna střední škola – gymnázium a obchodní akademie. 

bucovice_---

Sportovní vyžití je možné zejména v krytém plaveckém bazénu a sportovním areálu v Hájku, jehož součástí jsou tenisové kurty, fotbalové hřiště a moderní letní koupaliště. Výborné možnosti pro trávení volného času nabízí přibližně 12hektarový městský lesopark vybudovaný v 80. a 90. letech 19. století knížetem Janem II. z Liechtensteina, který prošel v letech 2019 a 2020 zásadní obnovou a nabízí krásné pohledy na město.

Díky své poloze na úpatí Ždánického lesa pak Bučovice nabízejí aktivní odpočinek příznivcům pěší turistiky a cyklistiky. Značenými stezkami se lze snadno dostat dále do Chřibů, kde je možné navštívit mimo jiné hrad Buchlov, nebo do Moravského krasu se známými krápníkovými jeskyněmi a propastí Macochou.

Město je lákadlem také pro milovníky kulturních akcí. Kromě již zmíněných červnových městských slavností s ukázkou dobývání zámku pořádá každoročně ve spolupráci se Sdružením zámeckých vinařů Bučovicka v květnu Zámecký košt vín nabízející pravidelně okolo osmi set vzorků, na přelomu července a srpna bývá dějištěm čtyřdenního promítání filmů pod širým nebem v zámecké zahradě a v polovině října organizuje sedmidenní Festival ochotnických divadel Miroslava Doležala, který nese jméno významného rodáka a čestného občana města.

Více se dozvíte na www.bucovice.cz

Kontakt

Ing. Tomáš Nechvátal
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed
 
mobil: 737 537 376
email: info@tomasnechvatal.cz
web: www.TomasNechvatal.cz
 
podpis_web_250_x_250_px

Ing. Tomáš Nechvátal

Jsem realitní makléř, manžel a táta na plný úvazek. Nepracuji pro největší realitku, ale přesto ročně pomůžu klientům prodat a pronajmout desítky nemovitostí, protože se nebojím zodpovědnosti a neutíkám od sebemenšího problému. Nevzdávám se a dotahuji věci do konce. A je to vaše důvěra, kterou do mě vkládáte a která mě naplňuje energií, kterou stoprocentně věnuji každému prodeji nebo pronájmu.

Proto neustále makám nejen na lepších prezentacích vašich nemovitostí, ale hlavně na sobě. Využívám moderní technologie, jako jsou poutavé videoprohlídky, marketing na sociálních sítích, webové stránky ke každé zakázce a baví mě vymýšlet celkovou prodejní strategii. Protože každá nemovitost je jiná, každý majitel nemovitosti řeší jinou životní situaci a proto si také každý zaslouží individuální přístup.

Potřebujete prodat, koupit nebo se jen na něco zeptat? Neváhejte se mi ozvat.

Ing. Tomáš Nechvátal

 


Ing. Tomáš Nechvátal

Kontaktní formulář