Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - prodej rekreačního objektu, třípodlažní chaty v nádherné přírodě s terasovitě členěným pozemkem

Popis nemovitosti

Třípodlažní chata s č.ev. 337 se nachází v Brně - Jehnicích. Má terasovitě členěný pozemek o rozloze 1659 m2, který je dobře dostupný po místní komunikaci a poslední půl kilometr po nezpevněné, ale udržované cestě.

Chata je umístěná ve spodní části pozemku tak šikovně, jak kdyby sem odjakživa patřila a nabízí naprosté soukromí. Zároveň má na dosah komfort, který nabízí bezprostřední blízkost města. V centru Brna jste autem za 15 min.

Vše zapsané na listu vlastnictví (LV) č. 41, katastrálním území Jehnice (658201), obec Brno (582786).

 

 

Videoprohlídka

Podrobné informace

Chata je dřevěná s betonovým základem, interiér je obložený modřínem a je o dispozici 5+1 s příslušenstvím. V přízemí se nachází kuchyně, toaleta se sprchou a umyvadlem a velká obývací místnost s dřevěným masivním schodištěm vedoucím do patra ke dvěma ložnicím a na prosklenou a zateplenou verandu. Další pokoj se nachází v podkroví. Na zahradě jsou převážně vzrostlé stromy a okrasné keře a pohodovou atmosféru dokresluje malé jezírko. A pod chatou je vybudovaný malý vinný sklípek.

Půdorysy

Zastavěná plocha = 48 m2
Užitná plocha = 100 m2
Celková plocha pozemku = 1659 m
 
1. nadzemní podlaží (1. NP)
 
 
2. nadzemní podlaží (2. NP)
 
 
3. nadzemní podlaží (3. NP)
 
 
Inženýrské sítě, vytápění
 
Rekreační chata je vytápěná krbovými kamny o výkonu 5 Kw, které jsou umístěny v kuchyni. Má tři funkční komíny, které nedávno prošli opravou, využívá se pouze jeden. Elektřina je zavedena a rozvod je v mědi. Voda je přivedena ze studny, která je na pozemku, má hloubku 27 m se sloupcem vody 9 m. Před čtyřmi roky byla přidána skruž s víkem a před rokem byla nově vystrojena, tzn., že je vyměněný sací koš, čerpadlo a tlaková nádoba. V současné době je voda užitková, obsahuje dusičnany. To se dá vyřešit odbornou firmou, která zpracuje rozbor vody a navrhne vhodný filtr na odstranění dusičnanů, dusitanů a síranů.
 

Stav rekreační chaty a příslušenství

Chata byla postavena cca v roce 1946 a průběžně udržována.  Je postavena na betonovém základu. Je dřevěná, s dřevěnými okny, které jsou opatřeny mřížemi. Celkovou rekonstrukcí prošla v roce 2004 střecha, kde byla vyměněna původní krytina za betonovou tašku, pod kterou je ochranná hydroizolační fólie. K chatě také patří zděná dílna. Opěrná zeď za studnou je železobetonová. 

Možnost financování

Rekreační objekt je po úpravě možné užívat k celoročnímu bydlení, finacování je možné hotovostí, případně hypotečním úvěrem se zástavou jiné nemovitosti nebo pomocí jiných finančních nástrojů.
 
Informace ohledně financování vám po domluvě představí kolega a profesionál na hypoteční úvěry a financování nemovitostí:
 
Libor Bukáček
generální reprezentant financování nemovitostí
736 538 592
libor.bukacek@mpss.cz
 

Kupní cena

PRODÁNO

POZOR: od 11/2016 hradí Daň z nabytí nemovitých věcí kupující, která je ve výši 4% z kupní ceny.

 

 

 

Kontakt

 
Ing. Tomáš Nechvátal
CN reality
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed
 
mobil: 737 537 376
email: nechvatal@cnreality.cz
web: www.TomasNechvatal.cz
 

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF