Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu 3+1 se zahradou v Syrovicích u Rajhradu

 *pouhých 20 min    do Brna*

Popis nemovitosti

Jako perfektní základ pro rekonstrukci a splnění vašeho snu o bydlení může posloužit tento dům v původní zástavbě v Syrovicích u Rajhradu.

Dům ve tvaru písmene L nabízí 3 pokoje, kuchyň, koupelnu a přístavbu, která sloužila jako dílna.

na_prodej_rd_syrovice_u_brna

 

Na dům navazuje zahrada, na kterou se ze zadní strany dostanete autem. Po vzoru sousedů si tady můžete udělat parkování anebo rovnou postavit garáž. Anebo přímo naproti domu, protože tato zahrada je také součástí prodeje. 

na_prodej_rd_syrovice_u_brna_-_co_se_prodava

 

Jak to tady celé uchopit bude už na vás, ale půdní vestavba po vzoru sousedních domů se tady vysloveně nabízí, viz fotogalerie. A na 378 m2 pozemku něco smysluplného stoprocentně vymyslet půjde.

Dům leží na klidné ulici na jihu obce kousek od dětského hřiště a směrem k rybníku, kde se krásně zrelaxujete.

 
 videoprohlídka, fotky, mapa s přesnou polohou atd.

 

Videoprohlídka

Stáhnout PDF

Dům jsme umístili do nabídky za cenu

3 490 000 Kč vč. právního servisu
 
 

Technické informace, stav domu

Dům byl postaven v 1. polovině min. století a je v původním stavu určený ke kompletní rekonstrukci. Je zděný z pálených cihel a je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn.

 

Syrovice

Syrovice leží necelých 15 km jižně od Brna, kam se dostanete autem do 20 min. 

V obci je mateřská a základní škola, pošta, obchody a restaurace a když už tady budete, nezapomeňte se stavit do místní vyhlášené cukrárny.

Dům leží na klidné ulici na jihu obce kousek od dětského hřiště a směrem k rybníku, kde se krásně zrelaxujete. Úžasné místo pro skvělé rodinné bydlení. 

 

syrovice-9

Kontakt

Ing. Tomáš Nechvátal
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed
 
mobil: 737 537 376
email: info@tomasnechvatal.cz
web: www.TomasNechvatal.cz
 
podpis_web_250_x_250_px

Ing. Tomáš Nechvátal

Jsem realitní makléř, manžel a táta na plný úvazek. Nepracuji pro největší realitku, ale přesto ročně pomůžu klientům prodat a pronajmout desítky nemovitostí, protože se nebojím zodpovědnosti a neutíkám od sebemenšího problému. Nevzdávám se a dotahuji věci do konce. A je to vaše důvěra, kterou do mě vkládáte a která mě naplňuje energií, kterou stoprocentně věnuji každému prodeji nebo pronájmu.

Proto neustále makám nejen na lepších prezentacích vašich nemovitostí, ale hlavně na sobě. Využívám moderní technologie, jako jsou poutavé videoprohlídky, marketing na sociálních sítích, webové stránky ke každé zakázce a baví mě vymýšlet celkovou prodejní strategii. Protože každá nemovitost je jiná, každý majitel nemovitosti řeší jinou životní situaci a proto si také každý zaslouží individuální přístup.

Potřebujete prodat, koupit nebo se jen na něco zeptat? Neváhejte se mi ozvat.

Ing. Tomáš Nechvátal

 


Ing. Tomáš Nechvátal

Kontaktní formulář