Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - prodej stavebního pozemku s projektem a platným stavebním povolením v Ostopovicích u Brna

Popis nemovitosti

Pokud máte rádi klid a přírodu a zároveň si chcete užívat komfort, který nabízí bezprostřední dostupnost Brna, tak se pojďte podívat na stavební pozemek o ploše 1138 m2, který se nachází v Ostopovicích.

Nedaleko Urbanova kopce nabízíme pozemek s uliční šířkou 16 m a délkou přes 70 m, s antoníčkem s elektřinou a vrtanou studnou. Nachází se na slunném, jihovýchodním svahu s nádherným výhledem do okolí.

Nespornou výhodou je vydané a platné stavební povolení s projektem výstavby zděného, celoročně obyvatelného rekreačního objektu s jedním podlažím a obytným podkrovím. Ve videoprohlídce a z fotek se dozvíte, jak by váš nový domov mohl podle schváleného projektu vypadat.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Podrobné informace o pozemku

Jedná se o soubor tří pozemků zapsaných na Listu vlastnictví č. 2074, katastrální území Ostopovice (713392), a to:

Celková plocha je 1138 m2, uliční šířka 16 m a délka přes 70 m. Na pozemku je umístěn antoníček s elektřinou a vrtaná studna.

K pozemku vede několik příjezdových cest, hlavní příjezd je po obecní, nezpevněné, ale udržované cestě z Ostopovic. K pozemku se dostanete také od Troubska. 

 

mapa_kn

 

Pozemek se nachází v Chatové a zahrádkové osadě, kde v jeho okolí bydlí cca 10 rodin celoročně. 

Součástí prodeje je schválený projekt stavby zděného, celoročně obyvatelného rekreačního objektu s jedním podlažím a obytným podkrovím (vizualizace ve videoprohlídce a galerii je dle tohoto projektu). 

O projektu

Projekt byl navržen k maximálnímu využití potencilálu pozemku, kde stavba je umístěná ve spodní části pozemku se zpevněnou plochou pro parkování a v zadní části je plocha odpočinková, zahrada s výhledem do okolí.

 

12_koordinacni_vykres

 

Dispozice je 5+kk. Podlahová plocha je více jak 132 m2. Přízemím dominuje prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Najdeme tady také ložnici, koupelnu s toaletou a schodiště do podkroví, kde jsou další tři ložnice, koupelna s vanou a samostatná toaleta.

Zastavěná plocha je vyprojektována a schválena na 88,8 m2 o půdorysném rozměru stavby 10,9 x 8,15 m. 

Vytápění je navrženo tepelným čerpadlem.

Odpad je v projektu řešen jímkou na vyvážení o objemu 15 m3, nicméně se dá použít např. domácí čistička odpadních vod.

Další informace k projektu stavby rekreačního objektu, materiály a další technické řešení vám představím na prohlídce.

Stavební povolení

Stavební úřad ve Střelicích dne 11.5.2020 vydal Územní souhlas a souhlas s provedením ohlášeného stavebního záměru, stavby Rekreačního objektu, včetně zpevněných ploch, jímky na vyvážení a zasakovacího objektu = STAVEBNÍ POVOLENÍ.

Stavební povolení platí po dobu 2 let ode dne vydání. Nepozbývá platnosti, pokud v této době bude s ohlášeným stavebním záměrem započato. Platnost nelze prodloužit.

23_STAVBA_POVOLENA

Ostopovice

Ostopovice, obec, která leží při jihozápadní hranici města Brna, dostala ocenění za péči o zeleň a životní prostředí. A právě okolní příroda a dosah jihomoravské metropole dělá z Ostopovic tak atraktivní místo pro život. Najdeme tady mateřskou a základní školu, obchod, restauraci a sokolovnu.

Více informací najdete na webových stránkách obce ZDE.

znak_ostopovic

Kupní cena

PRODÁNO

 

Kontakt

Ing. Tomáš Nechvátal
CN reality
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed
 
mobil: 737 537 376
email: nechvatal@cnreality.cz
web: www.TomasNechvatal.cz
 

 

 

Ing. Tomáš Nechvátal

 
certifikovany_realitni_makler_v_brne_tomas_nechvatal
 

S prodejem a nákupem nemovitostí pomáhám svým klientům už několik let, a že se toho poslední dobou hodně změnilo a neustále mění, a proto na sobě stále pracuji a informuji se o novinkách nejen na realitním trhu. A dnes to není jen o nemovitostech, ale o jejich profesionální propagaci, marketingovém plánu a zaměření se na správnou cílovou skupinu.

K obchodu s realitami jsem se dostal po své osobní zkušenosti, kdy jsme s manželkou absolvovali několik prohlídek rodinných domů, než jsme našli ten pravý a vůbec se nedivím, že jako realitní makléři a kanceláře máme pověst, jakou máme. Bez dřívějších zkušeností je totiž těžké se v té naší realitní džungli vůbec zorientovat. A po pár prohlídkách jsem skoro nabyl dojmu, že je úplně normální o prodávané nemovitosti nic moc nevědět, mlžit a přesvědčovat zájemce o nepřesvědčitelném.

Rozhodl jsem se to změnit a bojovat za dobrou pověst realitních makléřů, protože za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Jak pracuji si můžete přečíst ZDE

Smyslem mé práce je pomáhat klientům řešit jejich sny a potřeby a výsledek mého obchodního úspěchu spočívá ve spolehlivosti, férovém jednání, vzájemné důvěře a naladění se s klientem na stejnou vlnu.

 

Potřebujete poradit, popřípadě něco zkonzultovat? Napište mi nebo rovnou zavolejte. 


Tady pracuji, tady jsem doma

Realitní služby – Slavkov u Brna, Rousínov, Vyškov, Brno, Holubice, Drnovice, Tučapy, Komořany, Kovalovice, Tvarožná, Velatice, Mokrá-Horákov, Hostěnice, Pozořice, Sivice, Tvarožná, Podolí, Šlapanice, Jiříkovice, Blažovice, Dražovice, Letonice, Nemčany, Hodějice, Křenovice, Zbýšov, Prace, Kobylnice, Sokolnice, Žatčany, Moutnice, Bošovice, Milešovice, Kobeřice u Brna, Nížkovice, Rašovice, Bučovice, Nevojice, Kojátky, Kyjov, Sobůlky, Věteřov, Dražůvky, Želetice, Karlín, Svatobořice, Šardice, Hovorany, Čejč, Klobouky u Brna, Morkůvky, Kašnice, Borkovany, Diváky, Velké Hostěrádky, Milotice, Dubňany, Blansko, Lelekovice, Lipůvka, Česká, Vranov, Adamov, Babice nad Svitavou, Habrůvka, Křtiny, Ochoz u Brna, Bílovice nad Svitavou, Řícmanice, Bukovina, Bukovinka, Račice-Pístovice, Olšany, Habrovany a další..


Ing. Tomáš Nechvátal

Kontaktní formulář