Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - prodej stavebního pozemku s projektem a platným stavebním povolením v Ostopovicích u Brna

Popis nemovitosti

Pokud máte rádi klid a přírodu a zároveň si chcete užívat komfort, který nabízí bezprostřední dostupnost Brna, tak se pojďte podívat na stavební pozemek o ploše 1138 m2, který se nachází v Ostopovicích.

Nedaleko Urbanova kopce nabízíme pozemek s uliční šířkou 16 m a délkou přes 70 m, s antoníčkem s elektřinou a vrtanou studnou. Nachází se na slunném, jihovýchodním svahu s nádherným výhledem do okolí.

Nespornou výhodou je vydané a platné stavební povolení s projektem výstavby zděného, celoročně obyvatelného rekreačního objektu s jedním podlažím a obytným podkrovím. Ve videoprohlídce a z fotek se dozvíte, jak by váš nový domov mohl podle schváleného projektu vypadat.

Videoprohlídka

Podrobné informace o pozemku

Jedná se o soubor tří pozemků zapsaných na Listu vlastnictví č. 2074, katastrální území Ostopovice (713392), a to:

Celková plocha je 1138 m2, uliční šířka 16 m a délka přes 70 m. Na pozemku je umístěn antoníček s elektřinou a vrtaná studna.

K pozemku vede několik příjezdových cest, hlavní příjezd je po obecní, nezpevněné, ale udržované cestě z Ostopovic. K pozemku se dostanete také od Troubska. 

 

mapa_kn

 

Pozemek se nachází v Chatové a zahrádkové osadě, kde v jeho okolí bydlí cca 10 rodin celoročně. 

Součástí prodeje je schválený projekt stavby zděného, celoročně obyvatelného rekreačního objektu s jedním podlažím a obytným podkrovím (vizualizace ve videoprohlídce a galerii je dle tohoto projektu). 

O projektu

Projekt byl navržen k maximálnímu využití potencilálu pozemku, kde stavba je umístěná ve spodní části pozemku se zpevněnou plochou pro parkování a v zadní části je plocha odpočinková, zahrada s výhledem do okolí.

 

12_koordinacni_vykres

 

Dispozice je 5+kk. Podlahová plocha je více jak 132 m2. Přízemím dominuje prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Najdeme tady také ložnici, koupelnu s toaletou a schodiště do podkroví, kde jsou další tři ložnice, koupelna s vanou a samostatná toaleta.

Zastavěná plocha je vyprojektována a schválena na 88,8 m2 o půdorysném rozměru stavby 10,9 x 8,15 m. 

Vytápění je navrženo tepelným čerpadlem.

Odpad je v projektu řešen jímkou na vyvážení o objemu 15 m3, nicméně se dá použít např. domácí čistička odpadních vod.

Další informace k projektu stavby rekreačního objektu, materiály a další technické řešení vám představím na prohlídce.

Stavební povolení

Stavební úřad ve Střelicích dne 11.5.2020 vydal Územní souhlas a souhlas s provedením ohlášeného stavebního záměru, stavby Rekreačního objektu, včetně zpevněných ploch, jímky na vyvážení a zasakovacího objektu = STAVEBNÍ POVOLENÍ.

Stavební povolení platí po dobu 2 let ode dne vydání. Nepozbývá platnosti, pokud v této době bude s ohlášeným stavebním záměrem započato. Platnost nelze prodloužit.

23_STAVBA_POVOLENA

Ostopovice

Ostopovice, obec, která leží při jihozápadní hranici města Brna, dostala ocenění za péči o zeleň a životní prostředí. A právě okolní příroda a dosah jihomoravské metropole dělá z Ostopovic tak atraktivní místo pro život. Najdeme tady mateřskou a základní školu, obchod, restauraci a sokolovnu.

Více informací najdete na webových stránkách obce ZDE.

znak_ostopovic

Kupní cena

PRODÁNO

 

Kontakt

Ing. Tomáš Nechvátal
CN reality
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed
 
mobil: 737 537 376
email: nechvatal@cnreality.cz
web: www.TomasNechvatal.cz
 

 

 

Ing. Tomáš Nechvátal

Jsem realitní makléř, manžel a táta na plný úvazek. Nepracuji pro největší realitku, ale přesto ročně pomůžu klientům prodat a pronajmout desítky nemovitostí, protože se nebojím zodpovědnosti a neutíkám od sebemenšího problému. Nevzdávám se a dotahuji věci do konce. A je to vaše důvěra, kterou do mě vkládáte a která mě naplňuje energií, kterou stoprocentně věnuji každému prodeji nebo pronájmu.

Proto neustále makám nejen na lepších prezentacích vašich nemovitostí, ale hlavně na sobě. Využívám moderní technologie, jako jsou poutavé videoprohlídky, marketing na sociálních sítích, webové stránky ke každé zakázce a baví mě vymýšlet celkovou prodejní strategii. Protože každá nemovitost je jiná, každý majitel nemovitosti řeší jinou životní situaci a proto si také každý zaslouží individuální přístup.

Potřebujete prodat, koupit nebo se jen na něco zeptat? Neváhejte se mi ozvat.

Ing. Tomáš Nechvátal

 


Ing. Tomáš Nechvátal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF