Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - prodej pozemku ve Šlapanicích u Brna

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji svažitý pozemek s velkým potenciálem, který se nachází ve Šlapanicích u Brna, respektive mezi Bedřichovicemi a Šlapanicemi. Přibližnou polohu najdete na mapě níže.

Pozemek má přibližný obdélníkový tvar o rozměrech cca 11,5 x 40 m a celkové ploše 448 ma je celý oplocený.

V dolní části pozemku stojí stavba garáže o ploše 18m2, v horní části stojí stavba o zastavěné ploše 20 m2, která je určená k celkové rekonstrukci. Oba objekty mají čísla evidenční.

Elektřina je zavedena jak do garáže, tak i do horní stavby a antoníček s vlastním elektroměrem leží na kraji pozemku. Najdeme zde také oficiálně schválenou kopanou studnu s dostatkem vody i v suchých letních měsících.

Příjezd je po hlavní asfaltové komunikaci s parkováním pro 1 – 2 auta přímo na pozemku.

 

 

Fotogalerie

Podrobné informace

Antoníček s vlastním elektroměrem leží na kraji pozemku. Elektřina je zavedena jak do garáže, tak i do horního objektu, chaty.

Oba objekty spojuje elektrická lanovka, která je určena výhradně pro dopravu materiálů a může se skvěle hodit při rekonstrukci chaty.

Najdeme zde také oficiálně schválenou kopanou studnu s dostatkem vody i v suchých letních měsících. Rozvod vody ze studny je zaveden do garáže a je připraven pro prodloužení do chaty.

Garáž je v současné době upravena na sklad materiálů s oknem a vchodovými dveřmi.

V horní části pozemku, u chaty, je menší betonový bazén a zděná udírna. Nabízí se možnost vybudování terasy, která by poskytovala krásný výhled jihozápadním směrem do údolí.

Příjezd je po hlavní asfaltové komunikaci s parkováním pro 1 – 2 auta přímo na pozemku.

Vše zapsané na listu vlastnictví (LV) č. 3888, katastrálním území Šlapanice u Brna (762792), Šlapanice (583952).

Všechny podklady, kolaudační rozhodnutí a protokoly si ukážeme na prohlídce.

 

Územní plán Šlapanic si můžete prostudovat ZDE

 

Kupní cena

PRODÁNO

 

Ing. Tomáš Nechvátal

 

certifikovany_realitni_makler_v_brne_tomas_nechvatal
 
Certifikovaný realitní makléř pro jižní Moravu s osobním přístupem a kvalifikační zkouškou akreditovanou Ministerstvem pro místní rozvoj (MMR).
 

Jsem realitní makléř, manžel a táta na plný úvazek. Nepracuji pro největší realitku a ani nejsem nejlepší realitní makléř. Přesto ročně pomůžu klientům prodat a pronajmout desítky nemovitostí, protože se nebojím zodpovědnosti a neutíkám od sebemenšího problému. Nevzdávám se a dotahuji věci do konce. A je to vaše důvěra, kterou do mě vkládáte a která mě naplňuje energií, kterou stoprocentně věnuji každému prodeji nebo pronájmu.

Po vystudování Mendelovy univerzity v Brně jsem pracoval více jak 5 let v dopravě. Získal jsem mnoho zkušeností, které teď naplno využívám. Férové a upřímné jednání, zodpovědnost, komunikace, odbornost, profesionalita a stoprocentní nasazení.

Moje motto zní: Drž se svého snu, cesta se mění, ale cíl je stejný.

Proto neustále makám nejen na lepších prezentacích vašich nemovitostí, ale hlavně na sobě. Využívám moderní technologie, jako jsou poutavé videoprohlídky, marketing na sociálních sítích, webové stránky ke každé zakázce a baví mě vymýšlet celkovou prodejní strategii. Protože každá nemovitost je jiná, každý majitel nemovitosti řeší jinou životní situaci a proto si také každý zaslouží individuální přístup.

Bez váhání přijímám výzvy a s nadšením se vrhám do obchodních případů, které jsou složité a mnohdy se zdají být neřešitelné. Nebojím se toho, protože největší výzva v životě se mi děje dnes a neustále po narození mé dcerky. A myslím si, že nic jiného to nepřekoná. Takže proč se bát?

Potřebujete prodat, koupit nebo se jen na něco zeptat? Neváhejte se mi ozvat.

Jak pracuji si můžete přečíst ZDE

  


Tady pracuji, tady jsem doma

Realitní služby – Slavkov u Brna, Rousínov, Vyškov, Brno, Holubice, Drnovice, Tučapy, Komořany, Kovalovice, Tvarožná, Velatice, Mokrá-Horákov, Hostěnice, Pozořice, Sivice, Tvarožná, Podolí, Šlapanice, Jiříkovice, Blažovice, Dražovice, Letonice, Nemčany, Hodějice, Křenovice, Zbýšov, Prace, Kobylnice, Sokolnice, Žatčany, Moutnice, Bošovice, Milešovice, Kobeřice u Brna, Nížkovice, Rašovice, Bučovice, Nevojice, Kojátky, Kyjov, Sobůlky, Věteřov, Dražůvky, Želetice, Karlín, Svatobořice, Šardice, Hovorany, Čejč, Klobouky u Brna, Morkůvky, Kašnice, Borkovany, Diváky, Velké Hostěrádky, Milotice, Dubňany, Blansko, Lelekovice, Lipůvka, Česká, Vranov, Adamov, Babice nad Svitavou, Habrůvka, Křtiny, Ochoz u Brna, Bílovice nad Svitavou, Řícmanice, Bukovina, Bukovinka, Račice-Pístovice, Olšany, Habrovany a další..


Ing. Tomáš Nechvátal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF