PRODÁNO - prodej pozemku ve Šlapanicích u Brna

Popis nemovitosti

Nabízíme vám k prodeji svažitý pozemek s velkým potenciálem, který se nachází ve Šlapanicích u Brna, respektive mezi Bedřichovicemi a Šlapanicemi. Přibližnou polohu najdete na mapě níže.

Pozemek má přibližný obdélníkový tvar o rozměrech cca 11,5 x 40 m a celkové ploše 448 ma je celý oplocený.

V dolní části pozemku stojí stavba garáže o ploše 18m2, v horní části stojí stavba o zastavěné ploše 20 m2, která je určená k celkové rekonstrukci. Oba objekty mají čísla evidenční.

Elektřina je zavedena jak do garáže, tak i do horní stavby a antoníček s vlastním elektroměrem leží na kraji pozemku. Najdeme zde také oficiálně schválenou kopanou studnu s dostatkem vody i v suchých letních měsících.

Příjezd je po hlavní asfaltové komunikaci s parkováním pro 1 – 2 auta přímo na pozemku.

 

 

Fotogalerie

Podrobné informace

Antoníček s vlastním elektroměrem leží na kraji pozemku. Elektřina je zavedena jak do garáže, tak i do horního objektu, chaty.

Oba objekty spojuje elektrická lanovka, která je určena výhradně pro dopravu materiálů a může se skvěle hodit při rekonstrukci chaty.

Najdeme zde také oficiálně schválenou kopanou studnu s dostatkem vody i v suchých letních měsících. Rozvod vody ze studny je zaveden do garáže a je připraven pro prodloužení do chaty.

Garáž je v současné době upravena na sklad materiálů s oknem a vchodovými dveřmi.

V horní části pozemku, u chaty, je menší betonový bazén a zděná udírna. Nabízí se možnost vybudování terasy, která by poskytovala krásný výhled jihozápadním směrem do údolí.

Příjezd je po hlavní asfaltové komunikaci s parkováním pro 1 – 2 auta přímo na pozemku.

Vše zapsané na listu vlastnictví (LV) č. 3888, katastrálním území Šlapanice u Brna (762792), Šlapanice (583952).

Všechny podklady, kolaudační rozhodnutí a protokoly si ukážeme na prohlídce.

 

Územní plán Šlapanic si můžete prostudovat ZDE

 

Kupní cena

PRODÁNO

 

Ing. Tomáš Nechvátal

 
certifikovany_realitni_makler_v_brne_tomas_nechvatal
 

S prodejem a nákupem nemovitostí pomáhám svým klientům už několik let, a že se toho poslední dobou hodně změnilo a neustále mění, a proto na sobě stále pracuji a informuji se o novinkách nejen na realitním trhu. A dnes to není jen o nemovitostech, ale o jejich profesionální propagaci, marketingovém plánu a zaměření se na správnou cílovou skupinu.

K obchodu s realitami jsem se dostal po své osobní zkušenosti, kdy jsme s manželkou absolvovali několik prohlídek rodinných domů, než jsme našli ten pravý a vůbec se nedivím, že jako realitní makléři a kanceláře máme pověst, jakou máme. Bez dřívějších zkušeností je totiž těžké se v té naší realitní džungli vůbec zorientovat. A po pár prohlídkách jsem skoro nabyl dojmu, že je úplně normální o prodávané nemovitosti nic moc nevědět, mlžit a přesvědčovat zájemce o nepřesvědčitelném.

Rozhodl jsem se to změnit a bojovat za dobrou pověst realitních makléřů, protože za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Jak pracuji si můžete přečíst ZDE

Smyslem mé práce je pomáhat klientům řešit jejich sny a potřeby a výsledek mého obchodního úspěchu spočívá ve spolehlivosti, férovém jednání, vzájemné důvěře a naladění se s klientem na stejnou vlnu.

 

Potřebujete poradit, popřípadě něco zkonzultovat? Napište mi nebo rovnou zavolejte. 


Tady pracuji, tady jsem doma

Realitní služby – Slavkov u Brna, Rousínov, Vyškov, Brno, Holubice, Drnovice, Tučapy, Komořany, Kovalovice, Tvarožná, Velatice, Mokrá-Horákov, Hostěnice, Pozořice, Sivice, Tvarožná, Podolí, Šlapanice, Jiříkovice, Blažovice, Dražovice, Letonice, Nemčany, Hodějice, Křenovice, Zbýšov, Prace, Kobylnice, Sokolnice, Žatčany, Moutnice, Bošovice, Milešovice, Kobeřice u Brna, Nížkovice, Rašovice, Bučovice, Nevojice, Kojátky, Kyjov, Sobůlky, Věteřov, Dražůvky, Želetice, Karlín, Svatobořice, Šardice, Hovorany, Čejč, Klobouky u Brna, Morkůvky, Kašnice, Borkovany, Diváky, Velké Hostěrádky, Milotice, Dubňany, Blansko, Lelekovice, Lipůvka, Česká, Vranov, Adamov, Babice nad Svitavou, Habrůvka, Křtiny, Ochoz u Brna, Bílovice nad Svitavou, Řícmanice, Bukovina, Bukovinka, Račice-Pístovice, Olšany, Habrovany a další..


Ing. Tomáš Nechvátal

Kontaktní formulář