Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - prodej bytu 1+kk v centu Brna

Popis nemovitosti

Byt má 25m2 (+ 3m2 sklepní kóje) a je okamžitě k nastěhování bez větších investic. Nachází se v 5. patře cihlového bytového domu v centru Brna na ulici Příkop. Prošel částečnou rekonstrukcí. Plastová okna, nové vstupní dveře a před dvěma lety bylo instalováno nové elektrické topení. 

Vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s vanou a toaletou, viz přiložený půdorys. 

Brno a jeho historické centrum máte doslova jak na dlani.

Na výbornou kávu nebo něco dobrého k zakousnutí to nebudete mít daleko, protože kavárna je v přízemí a v centru jste pěšky za 5 minut.

O bytový dům je také příkladně staráno. Dům má nový výtah, nové omítky na chodbách s moderním osvětlením, poštovní schránky a domovní zvonky.

Naproti domu je parkoviště a hned vedle IBC centrum plné kanceláří, obchodů a firem, takže jestli přemýšlíte o investici na další pronajímání, tak tady problém se zájemci mít určitě nebudete. 

Videoprohlídka

Půdorysy a plochy jednotlivých místností

Celková užitná plocha bytu = 28 m2
Čistá podlahová plocha bytu = 25 m2 
Sklep = 3,15 m2

Předsíň/vstupní chodba = 2,55 m2
Obývací pokoj s kuchyňským koutem = 19 m2
 
Koupelna s toaletou = 3,4 m2
 
* plochy místností jsou pouze orientační
 
 

3D půdorys a 2D půdorys

3d_pudorys_s_popiskem
 
 
 
 
2d_pudorys_s_popiskem    

Náklady na bydlení

Náklady na bydlení jsou počítány pro 2 osoby.
 
Vodné a stočné, spol. prostory, fond oprav atd. =  2025 Kč/měs., viz aktuální Evidenční list úhrady za užívání bytu 
 
Elektřina = 1990 Kč/měs. - měsíční zálohy s přeplatky po vyúčtování
 
 
ev-_list
 

Potvrzení o bezdlužnosti

Níže přikládám potvrzení o bezdlužnosti vůči správci bytového domu, kterou zajišťuje EZRA reality, s.r.o. Více informací a kontakty na správce najdete ZDE.

bez_nazvu

Stav bytu a bytového domu, energetická náročnost budovy

Byt je po částečné rekonstrukci. Byl instalován nový elektrický rozvadeč a částečně elektřina v mědi, bylo vyměněno okno za plastové a jsou vyměněny vstupní dveře.
 
V roce 2020 byl instalován nový akumulační topný panel (radiátor) Thermotec AeroFlow s integrovaným termostatem, který zaručuje úsporné vytápění bytu díky zabudovaným šamotovým deskám, takže se nahřívá krátce a dlouho udržuje teplo. A díky poloze bytu v domě ani topit nemusíte. Ušetříte.
 
Trochu péče přeci jen bude potřebovat původní dřevěná podlaha v předsíni a obývacím pokoji, kde jsou položeny původní dřevěné parkety.
 
 
Bytový dům byl v minulých letech postupně revitalizován. Jsou vyměněna původní okna za plastová, vyměněny rozvody elektřiny v celém domě, nové omítky, moderní osvětlení, bytové zvonky a poštovní schránky a výtah, který staví v mezipatrech.
 
 
Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB),
respektive energetická náročnost budovy je ve třídě D - méně úsporná.
 
 
 

 

Tento byt jsme umístili do nabídky za cenu

PRODÁNO

 

Poděkování

Děkuji majitelům paní Sarah a panu Mirkovi, že se na mě s prodejem bytu obrátili, za jejich důvěru a perfektní spolupráci.

Tomášovi za fotky a zpracování videoprohlídky, Davidovi za profesionálně cílenou propagaci na sociálních sítích a parťákovi Zdeňkovi za celkovou pomoc s prezentací a celým procesem prodeje. 

Kontakt

Ing. Tomáš Nechvátal
CN reality
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed
 
mobil: 737 537 376
email: nechvatal@cnreality.cz
web: www.TomasNechvatal.cz
 

Ing. Tomáš Nechvátal

Jsem realitní makléř, manžel a táta na plný úvazek. Nepracuji pro největší realitku, ale přesto ročně pomůžu klientům prodat a pronajmout desítky nemovitostí, protože se nebojím zodpovědnosti a neutíkám od sebemenšího problému. Nevzdávám se a dotahuji věci do konce. A je to vaše důvěra, kterou do mě vkládáte a která mě naplňuje energií, kterou stoprocentně věnuji každému prodeji nebo pronájmu.

Proto neustále makám nejen na lepších prezentacích vašich nemovitostí, ale hlavně na sobě. Využívám moderní technologie, jako jsou poutavé videoprohlídky, marketing na sociálních sítích, webové stránky ke každé zakázce a baví mě vymýšlet celkovou prodejní strategii. Protože každá nemovitost je jiná, každý majitel nemovitosti řeší jinou životní situaci a proto si také každý zaslouží individuální přístup.

Potřebujete prodat, koupit nebo se jen na něco zeptat? Neváhejte se mi ozvat.

Ing. Tomáš Nechvátal

 


Ing. Tomáš Nechvátal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF