Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO - pronájem bytu 1+kk s balkonem a parkovacím stáním v Bučovicích

Popis nemovitosti

Nabízíme dlouhodobý pronájem pěkného a útulného bytu o dispozici 1+kk s balkonem v Bučovicích na Trávnické ulici. Je umístěn v 2. patře bytového domu bez výtahu a náleží k němu parkovací stání.

Byt je plně vybavený novým nábytkem se spotřebiči (lednice, kávovar, trouba se sporákem, pračka, postel s úložným prostorem atd.). Nábytek je zhotoven na míru, aby byl prostor bytu co nejlépe využitý.
 
 
Byt je vhodný ideálně pro 1 - 2 osoby.
 
Pojďme to shrnout:

 

V případě zájmu o prohlídku vyplňte prosím dotazník. Bez vyplnění dotazníku nebude možné uskutečnit prohlídku. Majitel si vyhrazuje právo na výběr vhodného nájemce.

Odkaz na dotazník: DOTAZNÍK

Fotogalerie

Půdorys a plochy místností

UP - užitná plocha bytu = 45,5 m2
CP - celková plocha = UP + balkon = 49,9 m2

Předsíň/vstupní chodba = 5,9 m2
Koupelna se sprchovým koutem a WC = 4,7 m2
Obývací pokoj s kuchyňským koutem = 33,3 m2
Balkon = 4,6 m2

 

pudorys_2d

 
 

Náklady na bydlení, doplňující informace

Vytápění, vodné, stočné, úklid společných prostor = 2045 Kč/měs.

Elektřina = 790 Kč/měs.

Do domu je zaveden optický internet a k dispozici je kolárna a kočárkárna.

 

Při předání bytu do nájmu budou stavy měřidel zapsány do předávacího protokolu, vyúčtování (přeplatky/nedoplatky) se budou provádět jednou ročně, popřípadě při ukončení nájmu a předání bytu.

V předávacím protokolu bude sepsáno veškeré vybavení (skříně, pohovka, pračka, lednice, vybavení kuchyně atd.) a budou pořízeny fotografie dokladující stav bytu a jeho příslušenství.

 

Průkaz energetické náročnosti budovy PENB je ve třídě B - velmi úsporná.

penb

 

V případě zájmu o prohlídku vyplňte prosím dotazník. Bez vyplnění dotazníku nebude možné uskutečnit prohlídku. Majitel si vyhrazuje právo na výběr vhodného nájemce.

Odkaz na dotazník: DOTAZNÍK

Cena nájmu

PRONAJATO
 
 

V případě zájmu o prohlídku vyplňte prosím dotazník. Bez vyplnění dotazníku nebude možné uskutečnit prohlídku. Majitel si vyhrazuje právo na výběr vhodného nájemce.

Odkaz na dotazník: DOTAZNÍK 

Kontakt

Ing. Tomáš Nechvátal
CN reality
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed
 
mobil: 737 537 376
email: nechvatal@cnreality.cz
web: www.TomasNechvatal.cz
 

Ing. Tomáš Nechvátal

 

certifikovany_realitni_makler_v_brne_tomas_nechvatal
 
Certifikovaný realitní makléř pro jižní Moravu s osobním přístupem a kvalifikační zkouškou akreditovanou Ministerstvem pro místní rozvoj (MMR).
 
V té naší realitní „džungli“ se často můžete setkat s neúplnými a předraženými službami sebevědomých „střelců“, pracujících pro největší realitní kancelář na světě nebo pro kancelář prodávající nejvíce nemovitostí v ČR. Nepracuji pro největší realitku a ani nejsem nejlepší realitní makléř. Ale nebojím se zodpovědnosti a neutíkám pryč od sebemenšího problému. Nevzdávám se a dotahuji věci do konce. Důvěra mých klientů je pro mě klíčová. Jsem po ruce a řeším problémy.

Rozhodl jsem se to změnit a bojovat za dobrou pověst realitních makléřů, protože za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Jak pracuji si můžete přečíst ZDE

 

Potřebujete poradit, popřípadě něco zkonzultovat? Napište mi nebo rovnou zavolejte. 


Tady pracuji, tady jsem doma

Realitní služby – Slavkov u Brna, Rousínov, Vyškov, Brno, Holubice, Drnovice, Tučapy, Komořany, Kovalovice, Tvarožná, Velatice, Mokrá-Horákov, Hostěnice, Pozořice, Sivice, Tvarožná, Podolí, Šlapanice, Jiříkovice, Blažovice, Dražovice, Letonice, Nemčany, Hodějice, Křenovice, Zbýšov, Prace, Kobylnice, Sokolnice, Žatčany, Moutnice, Bošovice, Milešovice, Kobeřice u Brna, Nížkovice, Rašovice, Bučovice, Nevojice, Kojátky, Kyjov, Sobůlky, Věteřov, Dražůvky, Želetice, Karlín, Svatobořice, Šardice, Hovorany, Čejč, Klobouky u Brna, Morkůvky, Kašnice, Borkovany, Diváky, Velké Hostěrádky, Milotice, Dubňany, Blansko, Lelekovice, Lipůvka, Česká, Vranov, Adamov, Babice nad Svitavou, Habrůvka, Křtiny, Ochoz u Brna, Bílovice nad Svitavou, Řícmanice, Bukovina, Bukovinka, Račice-Pístovice, Olšany, Habrovany a další..


Ing. Tomáš Nechvátal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF