Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRONAJATO - pronájem bytu 2+kk (1+1) s terasou v Holubicích

Popis nemovitosti

Nabízíme dlouhodobý pronájem pěkného a útulného bytu o dispozici 1+1 (2+kk) v Holubicích. Nejedná se o byt v bytovém domě, byt je součástí rodinného domu s vlastním vstupem a dostatkem soukromí.

Byt je plně vybavený novým nábytkem se spotřebiči (lednice, mikrovlnná trouba, trouba se sporákem, pračka, postel s úložným prostorem atd.). Nábytek je zhotoven na míru, aby byl prostor bytu co nejlépe využitý.
 
Popis bytu: z chodby jsou vstupy do jednotlivých pokojů a koupelny se sprchovým koutem a toaletou. V kuchyni s jídelnou oceníte krbová kamna, se kterými vytopíte celý byt nebo si jen zpříjemníte sychravé jarní a podzimní dny. Z kuchyně vstoupíte na terásku, kde si můžete vklidu posedět nebo ugrilovat něco dobrého. 
 
Byt je vhodný ideálně pro 1 osobu, případně maminku s dítětem.
 
Pojďme to shrnout:

V případě zájmu o prohlídku bytu vyplňte prosím dotazník, který najdete ↓↓↓

Půdorys a plochy místností, terasa

UP - užitná plocha bytu = 29 m2
CP - celková plocha = UP + terasa = 39 m2

Ložnice = 9,3 m2
Chodba = 2,8 m2
Koupelna se sprchovým koutem a WC = 2,5 m2
Kuchyně s jídelnou = 14 m2
Terasa = 10 m2

 

 
 
Inspiraci, jak si posezení můžete zařídit najdete ↓↓↓
 
 
 

Náklady na bydlení, doplňující informace

Byt je vytápeň elektrickými přímotopy, ohřev vody el. boilerem. Velkou výhodou jsou krbová kamna, která pohodlně vytopí celý byt. Po domluvě s majitelem je možnost zajistit dřevo na topení. V ceně je zahrnuto internetové připojení.

Inkaso = 1000 Kč/měs.

Při předání bytu do nájmu budou stavy měřidel zapsány do předávcího protokolu, vyúčtování (přeplatky/nedoplatky) se budou provádět jednou ročně, popřípadě při ukončení nájmu a předání bytu.

V předávacím protokolu bude sepsáno veškeré vybavení (skříně, válenda, pračka, lednice, vybavení kuchyně atd.) a budou pořízeny fotografie dokladující stav bytu a jeho příslušenství.

 

V případě zájmu o prohlídku bytu vyplňte prosím dotazník, který najdete ↓↓↓

Cena nájmu

PRONAJATO

Průkaz energetické náročnosti budovy PENB je ve třídě G.

V případě zájmu o prohlídku vyplňte prosím dotazník. Bez vyplnění dotazníku nebude možné uskutečnit prohlídku. Majitel si vyhrazuje právo na výběr vhodného nájemce.

Odkaz na dotazník: DOTAZNÍK

Kontakt

Ing. Tomáš Nechvátal
CN reality
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed
 
mobil: 737 537 376
email: nechvatal@cnreality.cz
web: www.TomasNechvatal.cz
 

Ing. Tomáš Nechvátal

Jsem realitní makléř, manžel a táta na plný úvazek. Nepracuji pro největší realitku, ale přesto ročně pomůžu klientům prodat a pronajmout desítky nemovitostí, protože se nebojím zodpovědnosti a neutíkám od sebemenšího problému. Nevzdávám se a dotahuji věci do konce. A je to vaše důvěra, kterou do mě vkládáte a která mě naplňuje energií, kterou stoprocentně věnuji každému prodeji nebo pronájmu.

Proto neustále makám nejen na lepších prezentacích vašich nemovitostí, ale hlavně na sobě. Využívám moderní technologie, jako jsou poutavé videoprohlídky, marketing na sociálních sítích, webové stránky ke každé zakázce a baví mě vymýšlet celkovou prodejní strategii. Protože každá nemovitost je jiná, každý majitel nemovitosti řeší jinou životní situaci a proto si také každý zaslouží individuální přístup.

Potřebujete prodat, koupit nebo se jen na něco zeptat? Neváhejte se mi ozvat.

Ing. Tomáš Nechvátal

 


Ing. Tomáš Nechvátal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF