Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REZERVOVÁNO - pronájem bytu 2+kk (1+1) s terasou v Holubicích

Popis nemovitosti

Nabízíme dlouhodobý pronájem pěkného a útulného bytu o dispozici 1+1 (2+kk) v Holubicích. Nejedná se o byt v bytovém domě, byt je součástí rodinného domu s vlastním vstupem a dostatkem soukromí.

Byt je plně vybavený novým nábytkem se spotřebiči (lednice, mikrovlnná trouba, trouba se sporákem, pračka, postel s úložným prostorem atd.). Nábytek je zhotoven na míru, aby byl prostor bytu co nejlépe využitý.
 
Popis bytu: z chodby jsou vstupy do jednotlivých pokojů a koupelny se sprchovým koutem a toaletou. V kuchyni s jídelnou oceníte krbová kamna, se kterými vytopíte celý byt nebo si jen zpříjemníte sychravé jarní a podzimní dny. Z kuchyně vstoupíte na terásku, kde si můžete vklidu posedět nebo ugrilovat něco dobrého. 
 
Byt je vhodný ideálně pro 1 osobu, případně maminku s dítětem.
 
Pojďme to shrnout:

V případě zájmu o prohlídku bytu vyplňte prosím dotazník, který najdete ↓↓↓

Fotogalerie

Půdorys a plochy místností, terasa

UP - užitná plocha bytu = 29 m2
CP - celková plocha = UP + terasa = 39 m2

Ložnice = 9,3 m2
Chodba = 2,8 m2
Koupelna se sprchovým koutem a WC = 2,5 m2
Kuchyně s jídelnou = 14 m2
Terasa = 10 m2

 

 
 
Inspiraci, jak si posezení můžete zařídit najdete ↓↓↓
 
 
 

Náklady na bydlení, doplňující informace

Byt je vytápeň elektrickými přímotopy, ohřev vody el. boilerem. Velkou výhodou jsou krbová kamna, která pohodlně vytopí celý byt. Po domluvě s majitelem je možnost zajistit dřevo na topení. V ceně je zahrnuto internetové připojení.

Inkaso = 1000 Kč/měs.

Při předání bytu do nájmu budou stavy měřidel zapsány do předávcího protokolu, vyúčtování (přeplatky/nedoplatky) se budou provádět jednou ročně, popřípadě při ukončení nájmu a předání bytu.

V předávacím protokolu bude sepsáno veškeré vybavení (skříně, válenda, pračka, lednice, vybavení kuchyně atd.) a budou pořízeny fotografie dokladující stav bytu a jeho příslušenství.

 

V případě zájmu o prohlídku bytu vyplňte prosím dotazník, který najdete ↓↓↓

Cena nájmu

REZERVOVÁNO

Průkaz energetické náročnosti budovy PENB je ve třídě G.

V případě zájmu o prohlídku vyplňte prosím dotazník. Bez vyplnění dotazníku nebude možné uskutečnit prohlídku. Majitel si vyhrazuje právo na výběr vhodného nájemce.

Odkaz na dotazník: DOTAZNÍK

Kontakt

Ing. Tomáš Nechvátal
CN reality
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed
 
mobil: 737 537 376
email: nechvatal@cnreality.cz
web: www.TomasNechvatal.cz
 

Ing. Tomáš Nechvátal

 
certifikovany_realitni_makler_v_brne_tomas_nechvatal
 

S prodejem a nákupem nemovitostí pomáhám svým klientům už několik let, a že se toho poslední dobou hodně změnilo a neustále mění, a proto na sobě stále pracuji a informuji se o novinkách nejen na realitním trhu. A dnes to není jen o nemovitostech, ale o jejich profesionální propagaci, marketingovém plánu a zaměření se na správnou cílovou skupinu.

K obchodu s realitami jsem se dostal po své osobní zkušenosti, kdy jsme s manželkou absolvovali několik prohlídek rodinných domů, než jsme našli ten pravý a vůbec se nedivím, že jako realitní makléři a kanceláře máme pověst, jakou máme. Bez dřívějších zkušeností je totiž těžké se v té naší realitní džungli vůbec zorientovat. A po pár prohlídkách jsem skoro nabyl dojmu, že je úplně normální o prodávané nemovitosti nic moc nevědět, mlžit a přesvědčovat zájemce o nepřesvědčitelném.

Rozhodl jsem se to změnit a bojovat za dobrou pověst realitních makléřů, protože za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Jak pracuji si můžete přečíst ZDE

Smyslem mé práce je pomáhat klientům řešit jejich sny a potřeby a výsledek mého obchodního úspěchu spočívá ve spolehlivosti, férovém jednání, vzájemné důvěře a naladění se s klientem na stejnou vlnu.

 

Potřebujete poradit, popřípadě něco zkonzultovat? Napište mi nebo rovnou zavolejte. 


Tady pracuji, tady jsem doma

Realitní služby – Slavkov u Brna, Rousínov, Vyškov, Brno, Holubice, Drnovice, Tučapy, Komořany, Kovalovice, Tvarožná, Velatice, Mokrá-Horákov, Hostěnice, Pozořice, Sivice, Tvarožná, Podolí, Šlapanice, Jiříkovice, Blažovice, Dražovice, Letonice, Nemčany, Hodějice, Křenovice, Zbýšov, Prace, Kobylnice, Sokolnice, Žatčany, Moutnice, Bošovice, Milešovice, Kobeřice u Brna, Nížkovice, Rašovice, Bučovice, Nevojice, Kojátky, Kyjov, Sobůlky, Věteřov, Dražůvky, Želetice, Karlín, Svatobořice, Šardice, Hovorany, Čejč, Klobouky u Brna, Morkůvky, Kašnice, Borkovany, Diváky, Velké Hostěrádky, Milotice, Dubňany, Blansko, Lelekovice, Lipůvka, Česká, Vranov, Adamov, Babice nad Svitavou, Habrůvka, Křtiny, Ochoz u Brna, Bílovice nad Svitavou, Řícmanice, Bukovina, Bukovinka, Račice-Pístovice, Olšany, Habrovany a další..


Ing. Tomáš Nechvátal

Kontaktní formulář