Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - prodej třípodlažního rodinného domu v Brně na Lesné

 *investiční příležitost*

Popis nemovitosti

Rodinný dům, třípodlažní vila z poloviny 40. let s více jak 200 m2 užitné plochy se nachází na klidné ulici v Brně na Lesné. Zajímavá investiční příležitost, která nabízí více možností, jak ji využít.

3 samostatné byty a půdu, která přímo vybízí k vestavbě. Dům stojí na pozemku o celkové ploše 335 m2. Zaparkovat můžete pohodlně před domem, na pozemku nebo v jedné ze dvou garáží.

V přízemí se nachází menší byt o podlahové ploše 42 m2 a další prostory.

rd_vyhlidka_-_1-_np

 

Ve 2. a 3. podlaží jsou k dispozici identické byty se dvěmi ložnicemi a obývacím pokojem o velikosti 62 m2. Oba byty mají balkon, na který se vstupuje z kuchyně a je orientovaný do zahrady.

rd_vyhlidka_-_2-_np

rd_vyhlidka_-_3-_np

 

Jedna z možností je spojení bydlení a podnikání. První 2 podlaží můžete využít pro svoji firmu, ať už je to advokátní kancelář, ordinace, prostě firma, která se chce přirozeně stylizovat do podobného prostředí a být ve svém. A nahoře můžete bydlet, a když využijete i půdu, tak bydlení by to mohlo být parádní.

 

 

Co se prodává?

  • pozemek parc.č. 1132/1, zastavěná plocha a nádvoří, 202 m2, součástí je stavba, Lesná č.p. 544, stavba stojí na pozemku p.č. 1132/1
  • pozemek parc.č. 1132/2, zastavěná plocha a nádvoří, 16 m2, na pozemku stojí stavba bez č.p./č.e., garáž, zapsáno na LV 1352
  • pozemek parc.č. 1133/1, zahrada, 95 m2
  • pozemek parc.č. 1133/2, zastavěná plocha a nádvoří, 22 m2, na pozemku stojí stavba bez č.p./č.e., garáž, zapsáno na LV 435

Zapsáno na listu vlastnictví č. 134, k.ú. Lesná, obec Brno, Katastrální úřad pro Jihomoravský kraj, katastrální pracoviště Brno – město.

 
 
 videoprohlídka, fotky, technický stav, mapa 

Videoprohlídka

Dům jsme umístili do nabídky za cenu

 

PRODÁNO

 

Technické informace a stav rodinného domu

Dům byl postaven kolem roku 1945. Je napojen na všechny inženýrské sítě. Topení je řešeno lokálními plynovými topidly různého typu a provedení.

 

Na domě byla 7.3.2023 provedena Technická inspekce nemovitosti odbornou firmou DRYOUT s.r.o. Kompletní dokument vám předám na prohlídce. 

dryout

 

 

 

Brno - Lesná

Díky zdejší zeleni, blízkosti lesa a dobré dostupnosti se Lesná řadí mezi nejatraktivnější části Brna. Nedaleko je Halasovo náměstí, kde najdete vše, co ke spokojenému životu potřebujete.

Vyhlidka_54429     

 

Daleko to nebudete mít k oblíbené rekreační lokalitě Cacovický ostrov. Návštěvu ostrova lze spojit s příjemnou procházkou kolem řeky Svitavy. 

Donedávna méně vyhledávaná rekreační lokalita, která rok od roku více ožívá a překvapuje příjemnými novinkami. Cacovický ostrov je umístěn v údolí řeky Svitavy, mezi městskými částmi Maloměřice a Husovice. Příjemnou atmosféru dokresluje výhled na vlakovou trať směr Tišnov.

 

Vyhlidka_54444429

Poděkování

Děkuji majitelům paní Ingrid a paní Zdence za důvěru a perfektní spolupráci, Tomášovi za fotky a zpracování videoprohlídky, týmu NEMOSTUDIO.cz za 3D vizualizace a Davidovi za sociální sítě.

Kontakt

Ing. Tomáš Nechvátal
CN reality
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed
 
mobil: 737 537 376
email: nechvatal@cnreality.cz
web: www.TomasNechvatal.cz
 

 

Ing. Tomáš Nechvátal

Jsem realitní makléř, manžel a táta na plný úvazek. Nepracuji pro největší realitku, ale přesto ročně pomůžu klientům prodat a pronajmout desítky nemovitostí, protože se nebojím zodpovědnosti a neutíkám od sebemenšího problému. Nevzdávám se a dotahuji věci do konce. A je to vaše důvěra, kterou do mě vkládáte a která mě naplňuje energií, kterou stoprocentně věnuji každému prodeji nebo pronájmu.

Proto neustále makám nejen na lepších prezentacích vašich nemovitostí, ale hlavně na sobě. Využívám moderní technologie, jako jsou poutavé videoprohlídky, marketing na sociálních sítích, webové stránky ke každé zakázce a baví mě vymýšlet celkovou prodejní strategii. Protože každá nemovitost je jiná, každý majitel nemovitosti řeší jinou životní situaci a proto si také každý zaslouží individuální přístup.

Potřebujete prodat, koupit nebo se jen na něco zeptat? Neváhejte se mi ozvat.

Ing. Tomáš Nechvátal

 


Ing. Tomáš Nechvátal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF