Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - prodej bytu s terasou v centru Nového Města na Moravě

Popis nemovitosti

V centru Nového Města na Moravě, v srdci Vysočiny, vám nabízím byt s terasou.

Z Vratislavova náměstí průchodem u Horáckého muzea dojdeme k domu se třemi bytovými jednotkami. 

Byt se nachází v přízemí, má bezmála 85 m2 a patří k němu terasa o ploše 19 m2.

Je určený k rekonstrukci, což je velká výhoda, protože jednoduchou dispoziční změnou si můžete vybudovat moc pěkný byt. Jak by mohl vypadat? Podívejte se na videoprohlídku a fotky vizualizací možného budoucího stavu.

Má vlastní vstup, je to samostatná bytová jednotka, kde je po právní stránce vše vyřešené, vč. rozdělení práva k domu a pozemkům.

 

☝ v domě se prodává ještě jeden byt a kompletní informace najdete ZDE 

 

 

   fotky, půdorysy a další informace   

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorysy a plochy jednotlivých místností

 

Podlahová plocha = 83,45 m2 + terasa

Terasa = 19 m2

Kuchyně (vstupní hala) = 10 m2
Koupelna = 6,66 m2
Pokoj 1 = 13,5 m2
Pokoj 2 = 21 m2 
Chodba = 8,3 m2 
Pokoj 3 = 16 m2
Komora = 8,4 m2
 
 
byt_v_prizemi
 
 
 
 

Technický stav a podrobné informace

Dům, ve kterém se byt nachází, byl postaven více jak před sto lety. Obvodové zdivo je smíšené, vnitřní příčky jsou z cihel. 

Elektřina je z hliníku, na podlaze v kuchyni (vstupní hala) a koupelně je položena keramická dlažba, v pokojích jsou bukové parkety v dobrém stavu. Okna jsou dřevěná, kastlová. Ohřev vody pomocí el. boileru.

Topení je ústřední s radiátory napojené na elektrický přímotopný kotel.

Byt je vhodný k rekonstrukci a na možnost změny dispozičního řešení se můžete podívat ve fotogalerii.

Inženýrské sítě + náklady bytu v přízemí

Byt je připojen na všechny dostupné inženýrské sítě vyjma plynu. Topení je elektrické, měsíční náklady na bydlení jsou cca 4000 Kč/2 osoby. 

 

 

 

Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě bylo vždy místem konání významných sportovních happeningů světového významu.

Již historií je závod Světového poháru v běžeckém lyžování Zlatá lyže, jejíž místo přebraly závody Světového poháru v biatlonu. V únoru roku 2013 zde proběhlo Mistrovství světa v biatlonu 2013, každým rokem se zde koná i závod Světového poháru horských kol. Okolí města je vhodné nejen pro příznivce zimních sportů, v letním období pak nabízí nespočet možností pro pěší turisty i cyklisty. Akce se konají v areálu Vysočina arena.

Více informací najdete na webových stránkách města ZDE

 

Kupní cena

PRODÁNO

 

Kontakt

Ing. Tomáš Nechvátal
CN reality
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed
 
mobil: 737 537 376
email: nechvatal@cnreality.cz
web: www.TomasNechvatal.cz
 

Ing. Tomáš Nechvátal

 
certifikovany_realitni_makler_v_brne_tomas_nechvatal
 

S prodejem a nákupem nemovitostí pomáhám svým klientům už několik let, a že se toho poslední dobou hodně změnilo a neustále mění, a proto na sobě stále pracuji a informuji se o novinkách nejen na realitním trhu. A dnes to není jen o nemovitostech, ale o jejich profesionální propagaci, marketingovém plánu a zaměření se na správnou cílovou skupinu.

K obchodu s realitami jsem se dostal po své osobní zkušenosti, kdy jsme s manželkou absolvovali několik prohlídek rodinných domů, než jsme našli ten pravý a vůbec se nedivím, že jako realitní makléři a kanceláře máme pověst, jakou máme. Bez dřívějších zkušeností je totiž těžké se v té naší realitní džungli vůbec zorientovat. A po pár prohlídkách jsem skoro nabyl dojmu, že je úplně normální o prodávané nemovitosti nic moc nevědět, mlžit a přesvědčovat zájemce o nepřesvědčitelném.

Rozhodl jsem se to změnit a bojovat za dobrou pověst realitních makléřů, protože za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Jak pracuji si můžete přečíst ZDE

Smyslem mé práce je pomáhat klientům řešit jejich sny a potřeby a výsledek mého obchodního úspěchu spočívá ve spolehlivosti, férovém jednání, vzájemné důvěře a naladění se s klientem na stejnou vlnu.

 

Potřebujete poradit, popřípadě něco zkonzultovat? Napište mi nebo rovnou zavolejte. 


Tady pracuji, tady jsem doma

Realitní služby – Slavkov u Brna, Rousínov, Vyškov, Brno, Holubice, Drnovice, Tučapy, Komořany, Kovalovice, Tvarožná, Velatice, Mokrá-Horákov, Hostěnice, Pozořice, Sivice, Tvarožná, Podolí, Šlapanice, Jiříkovice, Blažovice, Dražovice, Letonice, Nemčany, Hodějice, Křenovice, Zbýšov, Prace, Kobylnice, Sokolnice, Žatčany, Moutnice, Bošovice, Milešovice, Kobeřice u Brna, Nížkovice, Rašovice, Bučovice, Nevojice, Kojátky, Kyjov, Sobůlky, Věteřov, Dražůvky, Želetice, Karlín, Svatobořice, Šardice, Hovorany, Čejč, Klobouky u Brna, Morkůvky, Kašnice, Borkovany, Diváky, Velké Hostěrádky, Milotice, Dubňany, Blansko, Lelekovice, Lipůvka, Česká, Vranov, Adamov, Babice nad Svitavou, Habrůvka, Křtiny, Ochoz u Brna, Bílovice nad Svitavou, Řícmanice, Bukovina, Bukovinka, Račice-Pístovice, Olšany, Habrovany a další..


Ing. Tomáš Nechvátal

Kontaktní formulář