Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO - prodej bytu s terasou v centru Nového Města na Moravě

Popis nemovitosti

V centru Nového Města na Moravě, v srdci Vysočiny, vám nabízím byt s terasou.

Z Vratislavova náměstí průchodem u Horáckého muzea dojdeme k domu se třemi bytovými jednotkami. 

Byt se nachází v přízemí, má bezmála 85 m2 a patří k němu terasa o ploše 19 m2.

Je určený k rekonstrukci, což je velká výhoda, protože jednoduchou dispoziční změnou si můžete vybudovat moc pěkný byt. Jak by mohl vypadat? Podívejte se na videoprohlídku a fotky vizualizací možného budoucího stavu.

Má vlastní vstup, je to samostatná bytová jednotka, kde je po právní stránce vše vyřešené, vč. rozdělení práva k domu a pozemkům.

 

☝ v domě se prodává ještě jeden byt a kompletní informace najdete ZDE 

 

 

   fotky, půdorysy a další informace   

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorysy a plochy jednotlivých místností

 

Podlahová plocha = 83,45 m2 + terasa

Terasa = 19 m2

Kuchyně (vstupní hala) = 10 m2
Koupelna = 6,66 m2
Pokoj 1 = 13,5 m2
Pokoj 2 = 21 m2 
Chodba = 8,3 m2 
Pokoj 3 = 16 m2
Komora = 8,4 m2
 
 
byt_v_prizemi
 
 
 
 

Technický stav a podrobné informace

Dům, ve kterém se byt nachází, byl postaven více jak před sto lety. Obvodové zdivo je smíšené, vnitřní příčky jsou z cihel. 

Elektřina je z hliníku, na podlaze v kuchyni (vstupní hala) a koupelně je položena keramická dlažba, v pokojích jsou bukové parkety v dobrém stavu. Okna jsou dřevěná, kastlová. Ohřev vody pomocí el. boileru.

Topení je ústřední s radiátory napojené na elektrický přímotopný kotel.

Byt je vhodný k rekonstrukci a na možnost změny dispozičního řešení se můžete podívat ve fotogalerii.

Inženýrské sítě + náklady bytu v přízemí

Byt je připojen na všechny dostupné inženýrské sítě vyjma plynu. Topení je elektrické, měsíční náklady na bydlení jsou cca 4000 Kč/2 osoby. 

 

 

 

Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě bylo vždy místem konání významných sportovních happeningů světového významu.

Již historií je závod Světového poháru v běžeckém lyžování Zlatá lyže, jejíž místo přebraly závody Světového poháru v biatlonu. V únoru roku 2013 zde proběhlo Mistrovství světa v biatlonu 2013, každým rokem se zde koná i závod Světového poháru horských kol. Okolí města je vhodné nejen pro příznivce zimních sportů, v letním období pak nabízí nespočet možností pro pěší turisty i cyklisty. Akce se konají v areálu Vysočina arena.

Více informací najdete na webových stránkách města ZDE

 

Kupní cena

PRODÁNO

 

Kontakt

Ing. Tomáš Nechvátal
CN reality
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed
 
mobil: 737 537 376
email: nechvatal@cnreality.cz
web: www.TomasNechvatal.cz
 

Ing. Tomáš Nechvátal

 

certifikovany_realitni_makler_v_brne_tomas_nechvatal
 
Certifikovaný realitní makléř pro jižní Moravu s osobním přístupem a kvalifikační zkouškou akreditovanou Ministerstvem pro místní rozvoj (MMR).
 
V té naší realitní „džungli“ se často můžete setkat s neúplnými a předraženými službami sebevědomých „střelců“, pracujících pro největší realitní kancelář na světě nebo pro kancelář prodávající nejvíce nemovitostí v ČR. Nepracuji pro největší realitku a ani nejsem nejlepší realitní makléř. Ale nebojím se zodpovědnosti a neutíkám pryč od sebemenšího problému. Nevzdávám se a dotahuji věci do konce. Důvěra mých klientů je pro mě klíčová. Jsem po ruce a řeším problémy.

Rozhodl jsem se to změnit a bojovat za dobrou pověst realitních makléřů, protože za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Jak pracuji si můžete přečíst ZDE

 

Potřebujete poradit, popřípadě něco zkonzultovat? Napište mi nebo rovnou zavolejte. 


Tady pracuji, tady jsem doma

Realitní služby – Slavkov u Brna, Rousínov, Vyškov, Brno, Holubice, Drnovice, Tučapy, Komořany, Kovalovice, Tvarožná, Velatice, Mokrá-Horákov, Hostěnice, Pozořice, Sivice, Tvarožná, Podolí, Šlapanice, Jiříkovice, Blažovice, Dražovice, Letonice, Nemčany, Hodějice, Křenovice, Zbýšov, Prace, Kobylnice, Sokolnice, Žatčany, Moutnice, Bošovice, Milešovice, Kobeřice u Brna, Nížkovice, Rašovice, Bučovice, Nevojice, Kojátky, Kyjov, Sobůlky, Věteřov, Dražůvky, Želetice, Karlín, Svatobořice, Šardice, Hovorany, Čejč, Klobouky u Brna, Morkůvky, Kašnice, Borkovany, Diváky, Velké Hostěrádky, Milotice, Dubňany, Blansko, Lelekovice, Lipůvka, Česká, Vranov, Adamov, Babice nad Svitavou, Habrůvka, Křtiny, Ochoz u Brna, Bílovice nad Svitavou, Řícmanice, Bukovina, Bukovinka, Račice-Pístovice, Olšany, Habrovany a další..


Ing. Tomáš Nechvátal

Kontaktní formulář