Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej podkrovního bytu s balkonem a zahradou v Novém Městě na Moravě

Popis nemovitosti

Příležitostí, kde můžete skloubit netradiční a zároveň velmi útulné bydlení, není mnoho. Máte - li rádi městský život, ale zároveň chcete mít klid a blízko do přírody, tak jste tady správně.

V centru Nového Města na Moravě, v srdci Vysočiny, vám nabízím podkrovní byt se zahradou a balkonem

Z Vratislavova náměstí průchodem u Horáckého muzea dojdeme k domu se třemi bytovými jednotkami. A ten v podkroví je na prodej. S vlastním vstupem.

Byt má bezmála 140 m2, balkon a náleží k němu zahrada s dřevníkem o ploše 105 m2. Má krb, vyvýšené spaní a obestavěnou krbovou vložku. Netradiční, útulné bydlení.

 

☝ v domě se prodává ještě jeden byt a kompletní informace najdete ZDE

 

   fotky, půdorysy a další informace   

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorysy a plochy jednotlivých místností

Podlahová plocha = 136,7 m2 + balkon

Zahrada s dřevníkem = 105 m2

Vstupní chodba se schodištěm = 11,3 m2
Hala (obývací pokoj) = 35,9 m2
Chodba = 6,3 m2 
Pokoj = 29,7 m2 (příčkou lze rozdělit na dva pokoje o ploše 9,9 m2 a 19,7 m2)
Kuchyně s jídelnou = 17,2 m2
Komora = 7,7 m2
Pokoj s výstupem na balkon = 17,2 m2
Koupelna = 9 m2 
WC = 2,4 m2 
 
pudorys_-_podkrovni_byt-bez-final
 
 
 

Technický stav a podrobné informace

Byt byl vystavěn počátkem devadesátých let, cca v roce 1992. Jedná se podkrovní byt, který má vlastní vstup ze zahrady (105 m2), která k bytu náleží. 

Některé prvky střechy (vaznice, kleštiny) jsou přiznané. Zateplení a odizolování střechy je pomocí perlitové rohože (100 mm) a polystyrenu, který je v rámu o tloušce 30 mm a po celé ploše dalších 50 mm. Více si řekneme na prohlídce.

Okna jsou dřevěná, elektřina je v mědi a ohřev vody zajišťuje el. boiler.

Vytápění je elektrické podlahové teplovodní s akumulační nádrží (2 m3). Dále je k topení připojena teplovodní krbová vložka Aquador Iron 15 RS o celkovém výkonu 18,9 kW. Na podlaze je položena dlažba.

podkrovni_byt

Inženýrské sítě + náklady podkrovního bytu

Byt je připojen na všechny dostupné inženýrské sítě vyjma plynu. Topení je elektrické, měsíční náklady na bydlení jsou cca 4500 Kč/2 osoby. 

Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě bylo vždy místem konání významných sportovních happeningů světového významu.

Již historií je závod Světového poháru v běžeckém lyžování Zlatá lyže, jejíž místo přebraly závody Světového poháru v biatlonu. V únoru roku 2013 zde proběhlo Mistrovství světa v biatlonu 2013, každým rokem se zde koná i závod Světového poháru horských kol. Okolí města je vhodné nejen pro příznivce zimních sportů, v letním období pak nabízí nespočet možností pro pěší turisty i cyklisty. Akce se konají v areálu Vysočina arena.

Více informací najdete na webových stránkách města ZDE

 

Kupní cena

3 290 000 Kč vč. právního servisu

 

Kontakt

Ing. Tomáš Nechvátal
CN reality
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed
 
mobil: 737 537 376
email: nechvatal@cnreality.cz
web: www.TomasNechvatal.cz
 

Ing. Tomáš Nechvátal

 

certifikovany_realitni_makler_v_brne_tomas_nechvatal
 
Certifikovaný realitní makléř pro jižní Moravu s osobním přístupem a kvalifikační zkouškou akreditovanou Ministerstvem pro místní rozvoj (MMR).
 
V té naší realitní „džungli“ se často můžete setkat s neúplnými a předraženými službami sebevědomých „střelců“, pracujících pro největší realitní kancelář na světě nebo pro kancelář prodávající nejvíce nemovitostí v ČR. Nepracuji pro největší realitku a ani nejsem nejlepší realitní makléř. Ale nebojím se zodpovědnosti a neutíkám pryč od sebemenšího problému. Nevzdávám se a dotahuji věci do konce. Důvěra mých klientů je pro mě klíčová. Jsem po ruce a řeším problémy.

Rozhodl jsem se to změnit a bojovat za dobrou pověst realitních makléřů, protože za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Jak pracuji si můžete přečíst ZDE

 

Potřebujete poradit, popřípadě něco zkonzultovat? Napište mi nebo rovnou zavolejte. 


Tady pracuji, tady jsem doma

Realitní služby – Slavkov u Brna, Rousínov, Vyškov, Brno, Holubice, Drnovice, Tučapy, Komořany, Kovalovice, Tvarožná, Velatice, Mokrá-Horákov, Hostěnice, Pozořice, Sivice, Tvarožná, Podolí, Šlapanice, Jiříkovice, Blažovice, Dražovice, Letonice, Nemčany, Hodějice, Křenovice, Zbýšov, Prace, Kobylnice, Sokolnice, Žatčany, Moutnice, Bošovice, Milešovice, Kobeřice u Brna, Nížkovice, Rašovice, Bučovice, Nevojice, Kojátky, Kyjov, Sobůlky, Věteřov, Dražůvky, Želetice, Karlín, Svatobořice, Šardice, Hovorany, Čejč, Klobouky u Brna, Morkůvky, Kašnice, Borkovany, Diváky, Velké Hostěrádky, Milotice, Dubňany, Blansko, Lelekovice, Lipůvka, Česká, Vranov, Adamov, Babice nad Svitavou, Habrůvka, Křtiny, Ochoz u Brna, Bílovice nad Svitavou, Řícmanice, Bukovina, Bukovinka, Račice-Pístovice, Olšany, Habrovany a další..


Ing. Tomáš Nechvátal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF