Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej podkrovního bytu s balkonem a zahradou v Novém Městě na Moravě

Popis nemovitosti

Příležitostí, kde můžete skloubit netradiční a zároveň velmi útulné bydlení, není mnoho. Máte - li rádi městský život, ale zároveň chcete mít klid a blízko do přírody, tak jste tady správně.

V centru Nového Města na Moravě, v srdci Vysočiny, vám nabízím podkrovní byt se zahradou a balkonem

Z Vratislavova náměstí průchodem u Horáckého muzea dojdeme k domu se třemi bytovými jednotkami. A ten v podkroví je na prodej. S vlastním vstupem.

Byt má bezmála 140 m2, balkon a náleží k němu zahrada s dřevníkem o ploše 105 m2. Má krb, vyvýšené spaní a obestavěnou krbovou vložku. Netradiční, útulné bydlení.

 

☝ v domě se prodává ještě jeden byt a kompletní informace najdete ZDE

 

   fotky, půdorysy a další informace   

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorysy a plochy jednotlivých místností

Podlahová plocha = 136,7 m2 + balkon

Zahrada s dřevníkem = 105 m2

Vstupní chodba se schodištěm = 11,3 m2
Hala (obývací pokoj) = 35,9 m2
Chodba = 6,3 m2 
Pokoj = 29,7 m2 (příčkou lze rozdělit na dva pokoje o ploše 9,9 m2 a 19,7 m2)
Kuchyně s jídelnou = 17,2 m2
Komora = 7,7 m2
Pokoj s výstupem na balkon = 17,2 m2
Koupelna = 9 m2 
WC = 2,4 m2 
 
pudorys_-_podkrovni_byt-bez-final
 
 
 

Technický stav a podrobné informace

Byt byl vystavěn počátkem devadesátých let, cca v roce 1992. Jedná se podkrovní byt, který má vlastní vstup ze zahrady (105 m2), která k bytu náleží. 

Některé prvky střechy (vaznice, kleštiny) jsou přiznané. Zateplení a odizolování střechy je pomocí perlitové rohože (100 mm) a polystyrenu, který je v rámu o tloušce 30 mm a po celé ploše dalších 50 mm. Více si řekneme na prohlídce.

Okna jsou dřevěná, elektřina je v mědi a ohřev vody zajišťuje el. boiler.

Vytápění je elektrické podlahové teplovodní s akumulační nádrží (2 m3). Dále je k topení připojena teplovodní krbová vložka Aquador Iron 15 RS o celkovém výkonu 18,9 kW. Na podlaze je položena dlažba.

podkrovni_byt

Inženýrské sítě + náklady podkrovního bytu

Byt je připojen na všechny dostupné inženýrské sítě vyjma plynu. Topení je elektrické, měsíční náklady na bydlení jsou cca 4500 Kč/2 osoby. 

Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě bylo vždy místem konání významných sportovních happeningů světového významu.

Již historií je závod Světového poháru v běžeckém lyžování Zlatá lyže, jejíž místo přebraly závody Světového poháru v biatlonu. V únoru roku 2013 zde proběhlo Mistrovství světa v biatlonu 2013, každým rokem se zde koná i závod Světového poháru horských kol. Okolí města je vhodné nejen pro příznivce zimních sportů, v letním období pak nabízí nespočet možností pro pěší turisty i cyklisty. Akce se konají v areálu Vysočina arena.

Více informací najdete na webových stránkách města ZDE

 

Kupní cena

3 290 000 Kč vč. právního servisu

 

Kontakt

Ing. Tomáš Nechvátal
CN reality
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed
 
mobil: 737 537 376
email: nechvatal@cnreality.cz
web: www.TomasNechvatal.cz
 

Ing. Tomáš Nechvátal

 
certifikovany_realitni_makler_v_brne_tomas_nechvatal
 

S prodejem a nákupem nemovitostí pomáhám svým klientům už několik let, a že se toho poslední dobou hodně změnilo a neustále mění, a proto na sobě stále pracuji a informuji se o novinkách nejen na realitním trhu. A dnes to není jen o nemovitostech, ale o jejich profesionální propagaci, marketingovém plánu a zaměření se na správnou cílovou skupinu.

K obchodu s realitami jsem se dostal po své osobní zkušenosti, kdy jsme s manželkou absolvovali několik prohlídek rodinných domů, než jsme našli ten pravý a vůbec se nedivím, že jako realitní makléři a kanceláře máme pověst, jakou máme. Bez dřívějších zkušeností je totiž těžké se v té naší realitní džungli vůbec zorientovat. A po pár prohlídkách jsem skoro nabyl dojmu, že je úplně normální o prodávané nemovitosti nic moc nevědět, mlžit a přesvědčovat zájemce o nepřesvědčitelném.

Rozhodl jsem se to změnit a bojovat za dobrou pověst realitních makléřů, protože za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh a to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Jak pracuji si můžete přečíst ZDE

Smyslem mé práce je pomáhat klientům řešit jejich sny a potřeby a výsledek mého obchodního úspěchu spočívá ve spolehlivosti, férovém jednání, vzájemné důvěře a naladění se s klientem na stejnou vlnu.

 

Potřebujete poradit, popřípadě něco zkonzultovat? Napište mi nebo rovnou zavolejte. 


Tady pracuji, tady jsem doma

Realitní služby – Slavkov u Brna, Rousínov, Vyškov, Brno, Holubice, Drnovice, Tučapy, Komořany, Kovalovice, Tvarožná, Velatice, Mokrá-Horákov, Hostěnice, Pozořice, Sivice, Tvarožná, Podolí, Šlapanice, Jiříkovice, Blažovice, Dražovice, Letonice, Nemčany, Hodějice, Křenovice, Zbýšov, Prace, Kobylnice, Sokolnice, Žatčany, Moutnice, Bošovice, Milešovice, Kobeřice u Brna, Nížkovice, Rašovice, Bučovice, Nevojice, Kojátky, Kyjov, Sobůlky, Věteřov, Dražůvky, Želetice, Karlín, Svatobořice, Šardice, Hovorany, Čejč, Klobouky u Brna, Morkůvky, Kašnice, Borkovany, Diváky, Velké Hostěrádky, Milotice, Dubňany, Blansko, Lelekovice, Lipůvka, Česká, Vranov, Adamov, Babice nad Svitavou, Habrůvka, Křtiny, Ochoz u Brna, Bílovice nad Svitavou, Řícmanice, Bukovina, Bukovinka, Račice-Pístovice, Olšany, Habrovany a další..


Ing. Tomáš Nechvátal

Kontaktní formulář