Reference

Rád bych se zde podělil o zkušenost s koupí domu prostřednictvím společnosti CN Reality vlastněné panem Nechvátalem a panem Čiháčkem. Nebudu zde tajit, že jsme s panem Nechvátalem dlouholetí kamarádi. Tento fakt ovšem neznamená, že zde budu pana Nechvátala vychvalovat do nebes jenom proto, že jsme kamarádi. Ti, kteří mě znají, ví, že umělá gesta prostě nedělám. Upřímně řečeno jsem měl z počátku celého procesu nákupu nemovitosti mírnou obavu právě z toho, že pokud nebude vše probíhat zcela podle mých představ, budu muset mého dlouholetého kamaráda konfrontovat s mým mnohdy až přehnaně náročným pohledem na celou věc. Nicméně musím říct, že spolupráce s panem Nechvátalem byla od počátku hledání nemovitostí až do okamžiku předání klíčů k vybrané nemovitosti naprosto bezchybná. Na každé prohlídce byl pan Nechvátal vždy a bez výjimky maximálně přípraven, majitelů, či realitních makléřů zastupujících majitele se dotazoval na velmi podstatné záležitosti, na které bych se sám nezeptal, vystupoval vždy jako naprostý profesionál, ale současně také jako člověk chápající požadavky a potřeby jak mé, tak prodávajících. Několikrát se stalo, že poté, co jsme se dostavili na prohlídku RD, kde majitele zastupoval realitní makléř tvrdící, že má už mnoho let praxi, že prodal dům i na „Měsíci“ apod. :-) a jak skvělá a bezodkladná daná koupě domu je, tak po pár dotazech z mé strany a zejména od pana Nechvátala jsem okamžitě zjistil, jak se věci mají a od koupě raději utekl. Velmi pozitivní pro mě bylo, že, i když jsem ten pravý dům pro mé potřeby hledal cca 2,5 roku, tak jsem ani jednou ze strany pana Nechvátala NEcítil něco ve smyslu: „tak už si konečně vyber, protože mě zdržuješ“. Neskutečně mě potěšilo, že jsem od pana Nechvátala dostal opravdu KOMPLETNÍ servis. Tedy od prvotního hledání nemovitosti, přes prohlídky, vyřizování všech schůzek, zjišťování údajů z katastru apod. až po samotnou přípravu, kontrolu a schválení nejen kupních smluv včetně kompletního přepisu veškerých energií. Já sám jsem musel vyvinout pouze úsilí, abych se na předem smluvené prohlídky dostavil a po výběru vhodné nemovitosti podepsal potřebné dokumenty. Během celého procesu jsem měl možnost poznat také pana Čiháčka a musím oběma těmto pánům říct: „Díky za super práci, lidský a velmi profesionální přístup, skvělou atmosféru a kompletní servis. Věnujte se své činnosti i nadále s tímto zápalem, nadšením a odpovědností, protože firem, jako je ta vaše, není mnoho. Děkuji Tome (pane Nechvátale)!!!

Ing. Lubomír Soukup, Ph.D.

Spolupráce s Číháček & Nechvátal reality je opravdu báječná. Vřele doporučuji všem. Pan Nechvátal je opravdu profesionál, v oboru se perfektně vyzná, je moc ochotný a vše perfektně vysvětlí. Na nic jsme nemuseli čekat, naše požadavky vždy zpracoval s neskutečnou rychlostí. Děkujeme.

Hana Sousedíková

V dnešní době je mnoho realitních kanceláří různých kvalit. S jistotou mohu potvrdit, že služby pana Nechvátala jsou opravdu kvalitní a komplexní. Pan Nechvátal nám pomohl s koupí domu od A do Z a s jeho pomocí nebylo nic opomenuto. Jednání bylo seriózní a vstřícné a za to ještě jednou moc děkujeme.

Ladislav Privitzer

Domů už jsem prodávala a kupovala několik, a zkušenosti s realitkami byly otřesné. O to víc oceňuji spolupráci s panem Nechvátalem - člověk, který ví, co dělá a dá se na něj spolehnout. Děkuji za spolupráci, všude vás budu doporučovat.

Jana Skácelová

Vřele doporučuji služby těchto Pánů přes reality. Tomáše už nějakou chvilku znám a nezklamal. Prodej nemovitosti proběhl hladce ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Prezentace perfektně zpracovaná servis co se týká úřadů dokonalý. Vřele doporučuji služby, pokud potřebujete realitního makléře, tak Tomáš Nechvátal je ten pravý. Děkuji Pánové.

Lukáš Florián

Maximální spokojenost se vším co souviselo s koupi nemovitosti, velká vstřícnost a rychlé jednání. Mohu jen doporučit.

Kateřina Tichá

Velmi děkujeme panu Nechvátalovi za perfektní servis v oblasti realit a jeho služby můžeme všem jedině doporučit. Oceňujeme hlavně velmi profesionální přístup, ochotu kdykoliv s čímkoliv poradit, pečlivost a maximální připravenost. Rádi se na Vás opět obrátíme :-) Bělehradovi

Sylvie a Miloš Bělehradovi

Bydlení jsme hledali téměř dva roky. Nejdříve svépomocí, ale bylo to časově náročné. Pak jsme dostali doporučení na Tomáše Nechvátala. Byli jsme k realitkám skeptičtí a popravdě nás nenapadlo, že bychom jejich služby někdy využili. Nakonec jsme ale nelitovali! Měli jsme jasné představy o našem budoucím bydlení a z požadavků se nám nechtělo ustupovat. Pan Nechvátal nám hlídal realitní servery a zasílal aktuální nabídky trhu. Chodil s námi na všechny prohlídky a ptal se za nás i na věci, které by nás nenapadly a přitom byly důležité. Vždy jednal profesionálně a s úsměvem, i když to nebylo vždy jednoduché. Neztrácel naději a nakonec nám dopomohl k tomu, že už konečně bydlíme ve svém vysněném domě. Zařídil pro nás i spoustu formalit a dotáhl věci až do zdárného konce. Moc mu za služby děkujeme a můžeme všem vřele doporučit!

Bára a Tomáš Ciprovi

Dobrý den pane Nechvátale. Děkuji Vám za zprostředkování prodeje pozemku. Komunikace byla věcná, dobře fungovala zpětná vazba, prodej a s ním spojené formality proběhly v plynulém tempu. Pozemek byl prodán v krátkém čase, peníze za prodej pozemku byly v brzké době na účtu. Děkuji i za vyřízení veškeré agendy s úřady. Přeji pěkný den

Jana Pořízková

Určitě doporučuji tyto reality. Pan Nechvátal je v tomto oboru opravdu skvělý, perfektní přístup, ochota, ve všem nám vyšel vstříc. Prohlídka domu byla krásně připravená. Takže neváhejte a volejte!

Lenka Březnová

Při hledání vhodného bydlení jsem se seznámila s panem Nechvátalem a musím uznat, že od první chvíle byla spolupráce na vynikající úrovni. Místo mě, prohledával stovky nemovitostí nabízených všude po internetu a podle domluvených kritérií mě zásoboval opravdu jen těmi, které by připadaly v ůvahu. Dále zařídil všechny prohlídky požadovaných nemovitostí přesně podle mých časových možností. I na prohlídce byl jeho přístup vynikající, pomáhal mi s případnými dotazy, na které je třeba se zaměřit při výběru nemovitosti. Čas přináší růže a nakonec jsme narazili na nejvhodnější nemovitost a došlo k její koupi. Až do podpisu smlouvy a zaslání peněz notářce vše proběhlo hladce. Bohužel malé zklamání přišlo po podpisu. Začala doba čekání, z které jsem po pár dnech, týdnech začala být nervózní. Najednou ustaly veškeré telefonáty, maily, prostě úplné ticho. Pro každou další informaci jsem si musela sama volat nebo psát. I zde je potřeba trošku vést zákazníka. Koupě bytu se obvykle nekoná každý rok a já byla lidově řečeno "úplně ztracená". Netušila jsem co se děje, co dalšího je potřeba zařídit, na koho se obrátit, a tak podobně. Další pozitivum však nastalo při/po předání/převzetí bytu, u kterého (i přes vlastní dovolenou) byl pan Nechvátal přítomen. V rámci posledního setkání mě ještě upozornil na nutnost zaplatit daň z koupě nemovitosti a také toto přiznání mi nechal externě zpracovat a předal mi ho již připravené. I za tuhle službu jsem byla ráda. Celkově hodnotím spolupráci s panem Nechvátalem jako výbornou zkušenost.

Ivana Křivánková

Z koupě vlastního bytu jsem měl původně značnou trému a jednání s některými makléři z RK mě od ní rozhodně nepomohlo, ale poté co jsem se spojil s Tomášem Nechvátalem jsem z celého procesu ztratil obavu. Pan Nechvátal mě dokonale provedl celým postupem, vše do podrobna vysvětlil a překontroloval a doplnil všechny potřebné smlouvy. De facto za mě převzal i veškerou odbornou komunikaci s RK a stávající majitelkou nemovitosti. V podstatě jsem se nemusel o nic starat a vždy jsem byl vzápětí informovám o aktuálním stavu prodeje. Příjemné bylo, že jsem návrhy veškerých smluv dostával v předstihu e-mailem a mohl si je doma v klidu prostudovat ještě před termínem podpisu. Hlavně jsem ale během prohlídek, jednání s makléři i během podepisování smluv věděl, že za mnou je někdo, kdo věci rozumí a stojí na mé straně a dokáže tak odhalit případné nekalé praktiky nebo právní vady, kterých jsem se trochu obával. Naštěstí zbytečně, celý proces proběhl hladce a bez komplikací. Cením si i vlídného a otevřeného přístupu, kdy nebyl problém si po vyřízení potřebných formalit normálně přátelsky popovídat o obyčejných věcech ze života. Spolupráci s panem Nechvátalem rozhodně doporučuji každému, kdo kupuje nemovitost, specielně však těm, kteří, jako já, podstupují tento životní krok poprvé a nemají ve svém okolí žádného právníka, makléře nebo někoho podobného.

Vojtěch Zourek

Prodej domu proběhl, dá se říct, bez problémů, trošku se to protáhlo na tom katastru, ale to je detail. Loni jsme prodávali nemovitost u jiné relalitní kanceláře, tak jsem to trochu porovnávala, ale asi máte každý jiné postupy. Jinak za sebe můžu říct, že jsem od Vás vždy obratem obdržela potřebné informace. S Vašimi službami jsme byli spokojeni, můžeme ostatním jen doporučit. Děkujeme ještě jednou za spolupráci a mějte se pěkně :)!

Dagmar a Luboš Kubíčkovi

Při prodeji bytu 1+1 v Břeclavi se nám do spolupráce ozvala brněnská RK Čiháček & Nechvátal reality s tím, že má zájemce o koupi. Od 1. okamžiku naše spolupráce probíhala velmi vstřícně a profesionálně a dnes již jejich klient bydlí v bytě naší klientky. Chci poděkovat jmenovitě panu Tomášovi Nechvátalovi za to, že se aktivně podílel na procesu prodeje a pro svého klienta si vše perfektně pohlídal. Když budete potřebovat někoho, kdo se postará o prodej Vaší nemovitosti, doporučuji pana Tomáše Nechvátala jako zodpovědného profesionála s lidským a přátelským přístupem.

David Smolak, Realitní služby Břeclav