Reference

Chcel by som vyzdvihnut pristup,pracu a komunikaciu s panom Nechvatalom pri kupe bytoveho domu v Brne na Lesne. Som developer a takychto ludi mat vo svojom okruhu je neskutocne pridana hodnota. Drzim mu palce v dalsej cinnosti a verim ze podobnych obchodov uzavrieme este hromadu. Odporucam kazdemu a to mam velmi prisne kriteria a oko na ludi v mojom obchodnom vztahu. Dominik Arvay
Dominik Arvay, BBND GROUP s. r. o.
Se službami pana Nechvátala jsem byla velmi spokojená. Pro prodej mé nemovitosti a pro dotažení předání nemovitosti novým majitelům udělal maximum. Byt byl prodán rychle, zvolená strategie byla efektivní. Oceňuji i následný servis, kdy pan Nechvátal rozesílá upozornění, co je potřeba ještě zařídit ve vztahu k FÚ apod.
Mgr. Irena Točíková, Ph.D.
Spolupráce s panem Nechvátalem byla skvělá! Od začátku vše perfektně vysvětlil, vypracoval velmi profesionální prezentaci nemovitosti a ta se tak prodala "na první dobrou", takovou rychlostí, jakou jsme opravdu nečekali. Celý proces prodeje a jednání s kupci byl pro nás snadný, o vše se postaral pan Nechvátal. Navíc oceňuji jeho velmi lidský přístup a snahu vše zařídit tak, aby to pro nás bylo co nejpříjemnější. Pokud bychom znovu potřebovali služby realitního makléře, nevolila bych nikoho jiného.
Andrea Mazlová
Chtěl bych poděkovat za skvěle odvedenou práci. Pan Nechvátal je zkušený prodejce, který mi velmi pomohl při prodeji garáže. Přátelský a zároveň profesionální přístup. Vřele doporučuji jeho služby!
Bc. Petr Čorňák
S Tomášem se známe hodně dlouho a jeho práci sleduji od samého začátku. Vždy se mi jeho prezentace prodeje/pronájmu líbila. Když jsme se rozhodli koupit byt na pronájem, tak jsem hned věděla, že musím Tomáše "ukecat", aby se toho ujal. Za jeho práci mu moc děkuji! Hrozně si cením profesionálního přístupu a časové flexibility. Tomáš obstaral veškerý servis a administrativu. Ještě jednou děkuji Tomáš Nechvátal - realitní makléř a těším se na další spolupráci.
Eva Ondráková
S panem Nechvátalem spolupracujeme dlouhodobě, ceníme si hlavně naprosto korektního přístupu, vše co se řeklo, platilo, vždy byl přátelský, ale zároveň plně profesionální. Nemám co vytknout a všem 100% doporučuji. Miloš Bělehrad
Ing. Miloš Bělehrad
Pan Nechvátal byl velmi vstřícný a profesionální. Perfektně se postaral o všechny potřebné záležitosti ohledně koupě bytu. Mohu jen doporučit.
Jindřich Vlč
Hladký průběh obchodu od začátku až do konce. Jako kupující jsme byli maximálně spokojeni. Tahle realitka má úroveň, v kterou jsme v tomto oboru už nedoufali.
Martina Tesáčková
Touto formou Vám chceme poděkovat za vstřícný, velmi ochotný a profesionální přístup při zajištění prodeje nemovitosti v Zastávce u Brna. Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů, jako jsme my. Bylo nám radostí s Vámi spolupracovat.
Marie Kajzarová v.r. z Havířova
Na panu Nechvátalovi doceňuji především profesionální přístup, časovou flexibilitu i rychlé řešení jakékoliv situace. Pan Nechvátal je velmi ochotný pomoci. Naše spolupráce probíhala bez jakýchkoliv problémů.
Sarah Szökeová
S realitním makléřem panem Tomášem Nechvátalem jsme byli naprosto spokojení. Postaral se o kompletní servis s administrativou. Opravdu moc děkujeme za provedení obchodu od koupě až po předání, včetně přepisu energií a řešením s bytovým družstvem. Pana Nechvátala můžeme jen doporučit. Ještě jednou velké díky. Maňasovi
Lenka Maňasová
Děkujeme panu Ing. Nechvátalovi za zprostředkované služby a skvělou spolupráci při koupi bytu. Vše proběhlo v pořádku a podle našich představ. Pan Nechvátal byl vstřícný, příjemný, komunikativní a spolehlivý. Doporučujeme.
Lenka Vránová
Pan Nechvátal nás velmi mile překvapil svým ochotným a profi přístupem. Papírování běželo jak mělo a spokojeni jsme byli nejen my, ale i prodávající. Celou dobu všichni věděli co se děje a jaký bude další postup. Určitě doporučuji.
Jiří Runštuk
Potkat pana Nechvátala z CN Reality bylo jako malý zázrak. Naprosto lidský přístup, což se v dnešní době mezi realitními makléři už moc nevidí. Se vším nám poradil a po celou dobu přepisu domu byl s námi, vždy ochoten zvednout telefon čí napsat email (nutno podotknout, že se podstatná část našeho nákupu odehrávala mezi Vánočními svátky). Dokonce ochotně komunikoval i s naší finanční poradkyní a spolupracoval na odhadu zakoupené nemovitosti pro získání hypotéky. Za mě CN Reality doporučuji všemi deseti. Moc děkujeme, za vše!
Ing. Klára Valdová
„Rád bych se zde podělil o osobní zkušenosti s panem Nechvátalem. Po dokončení koupě nemovitosti za jeho plné asistence se musím přidat ke všem kladným hodnocením, jeho služby všem doporučit a zároveň mu takto za všechno ještě jednou poděkovat. Pan Nechvátal byl vždy skvěle připravený, maximálně ochotný a nebyl se problém KDYKOLI během celého procesu na čemkoli domluvit. Všechno šlo jako po másle a pokud se přecejen něco na chvíli zadrhlo, vše ihned řešil. Vše dopadlo na jedničku s *. Doporučuju.”
Milan Ratičák
Když jsem se rozhodla prodat dům, náhodou mi vyskočila reklama, kde pan Ing. Nechvátal prodával jinou nemovitost. Musím říct, že za tuhle náhodu jsem nesmírně ráda, jelikož spolupráce s Tomášem je na jedničku od inzerce po komunikaci až ke zdárnému prodeji a předání novým majitelům. Musím vyzdvihnout hlavně prezentaci domu, která mimochodem byla neuvěřitelná a měla v okolí skvělý ohlas. Velmi si cením osobního přístupu a ještě jednou moc děkuji. Tomáše můžu vřele doporučit jak na prodej, tak i koupi nemovitosti.
Jana Adler
Velice vstřícný a lidský přístup. Služby pana Ing. Nechvátala jsou rychlé a profesionální. Doporučuji!
Mgr. Michaela Švestková
Pan Ing. Nechvátal je můj kamarád. Jsem moc ráda, že jsem ho poznala a využila jeho profesionálních služeb. Pod jeho vedením šel prodej mé nemovitosti jako po másle, moc mu děkuji a všem DOPORUČUJI!!!
Dagmar Husáková
Rád bych tímto doporučil pana Ing. Tomáše Nechvátala jako velmi spolehlivého a kvalitního realitního makléře. Jeho přístup je profesionální, dokáže se postarat o spoustu byrokratických záležitostí i nad rámec standardních realitních služeb. Oceňuji velmi kvalitní prezentace nabízených nemovitostí. Rád se na pana Nechvátala opět obrátím v případě koupě nebo prodeje nemovitosti.
Ing. Petr Dostál, Ph.D.
Pána Nechvátala môžem len a len odporučiť. Jeho organizačné a komunikačné schopnosti sú excelentné. Nič pre ňho nebolo prekážkou a všetky problémy pohotovo vyriešil. Oceňujem jeho úprimnosť a priamočiarosť a v budúcnosti určite znova vyhľadám jeho služby. Ďakujem a prajem veľa úspechov.
Lucia Hanková
Využili jsme služeb pana Ing. Nechvátala a musíme konstatovat, že byly stoprocentní. Jeho profesionální přístup k věci a velmi lidský přístup ke klientům se nedá přehlédnout. Jak už tu někde zaznělo, máte pocit, že se vše točí kolem vás.
L. Svítil a R. Řípová
„Pan ing. Nechvátal je super profesionální. Bylo s ním velice příjemné jednání a moc děkujeme za rychlé vyřízení našich požadavků. Veliká spokojenost. Náplavovi”
Jiřina a Zdeněk Náplavovi
Pan Nechvátal je kolega z oboru, který se vyzná. Potkali jsme se při spolupráci na zakázce a popravdě ne s každým makléřem se reálně dá spolupracovat. Velmi si vážím jeho profesionálního přístupu, jednání bylo taktní a bez jakéhokoli nátlaku, což je v realitách vzácnost. Ráda bych panu Nechvátalovi i jeho kolegům popřála hodně úspěchů pro další období a snad brzy na viděnou.
Iveta Rozporková - Realitní kancelář Rosice
Moc rádi doporučujeme realitni služby pana ing.Nechvátala. Jeho služby jsou precizní, rychlé a profesionální. Jako třešinku na dortíku je jeho lidský přístup ke klientům, máte pocit, že vše se točí jen kolem vás.
Jarmila Frgalová
Dobry den, rad bych podekoval panu Ing. Nechvatalovi za jeho praci a pristup pri realizaci prodeje nasi zahrady. Projevila se jeho zkusenost, fundovanost, ale take ochota a obrovska vstricnost. Popis nabidky odpovidal skutecne nabidce, skvele fotografie + video. Celkove perfektni a profesionalni pristup. Dekujeme.
Tadeáš Ševčík
Rád bych se podělil o své zkušenosti při dlouhodobé spolupráci s panem Nechvátalem. S panem Nechvátalem jsem spolupracoval již v minulosti, kdy jsem prodával pozemek a pronajímal opakovaně byt. V současné době řeším nákup pozemku pro sebe na severu Moravy. Pozemek jsem hledal sám a poměrně dlouho, než jsem nalezl vhodný, který splňoval mé představy. Já osobně nemám žádnou zkušenost s nákupem pozemku pro stavbu domu. Po velice dobrých zkušenostech s panem Nechvátalem v minulosti jsem se rozhodl požádat jej alespoň o konzultaci a posouzení celé situace kolem vyhlédnutého pozemku, protože pozemek je již částečně zastavěný, je v těsné blízkosti lesa a nachází se v lokalitě CHKO. Pan Nechvátal mě po prostudování materiálů a dohledání informací vybavil sadou otázek, které bylo potřeba zodpovědět ze strany prodávajícího a upřesnit na příslušných odborech (stavební úřad, odbor životního prostředí, územní plánování a správa CHKO), abych zjistil skutečný stav pozemku a předešel tak případným komplikacím v budoucnu. Díky tomu jsem jednak přiměl prodávajícího doplnit nesrovnalosti v katastrálních mapách a také si připravil půdu pro jednání s úřady při vyřizování stavebního povolení, které v budoucnu plánuji. A hlavně mi to přineslo klid do duše, že jsem udělal maximum proto, abych eliminoval rizika spojená s nákupem, protože jde o investici v řádech miliónů korun. Pana Nechvátala mohu vřele doporučit pro jeho profesionalitu, odbornost a osobní nasazení. Rozhodně s ním budu spolupracovat i nadále.
Václav Ondráček
S Tomášem Nechvátalem jsme se rozhodli spolupracovat na základě doporučení kamarádky a rozhodně nelitujeme. Díky Tomášovi jsme našli naše bydlení, které jsme zoufale hledali 3 roky a tak trochu jsme se v tom plácali. Během těch tří let jsme se snažili koupit 3 nemovitosti :D. Jednou nám nemovitost unikla, protože jsme nevěděli, že máme mít nachystané peníze k okamžitému uvolnění na zálohu, po druhé nás zase vyšplouchl majitel, který byl zadlužený a pozemek i přes složenou zálohu, začal nabízet jinde :D a po třetí jsme se vrhali do předražené nemovitosti (neměli jsme pořádně zjištěné, co jsme vlastně reálně schopni zvládnout), navíc jednání ohledně prodeje vedl jakýsi finanční poradce, kterému šlo spíš o jeho zájmy a prapodivně mlžil.. No a tak pak jsme se rozhodli, že mít na své straně Realitního poradce, bude to právě ořechové. Hned při první schůzce nás Tomáš "hnal" :D k finančnímu poradci, abychom si spočítali všechna čísla a dohodli se na schůdné variantě splácení hypotéky, tehdy jsme dost přehodnotili naše priority :D a hlavně jsme zjistili, na co dosáhneme a co bude banka schvalovat bez problému.. Takto připraveni už jsme pak hledali a hle, cca do měsíce jsme našli. Díky tomu, že nás Tomáš provázel a nachystal, získali jsme dům, o který byl velký zájem a který jsme nakonec získali hlavně díky připravenosti a schopnosti rychle vyřídit hypotéku. Tomáš s námi byl od začátku do konce. Jak při prohlídce domu (aby se podíval, zda je vše čisté a poctivé), tak při veškerých dalších jednáních s právníky, s hypotéčním poradcem... Vedli nás jak malé děti :D a my se mohli s důvěrou trochu uvolnit a při tom jsme věděli, že nikde nebudou vznikat průtahy z nevědomosti. Co se týká financí, Tomáš coby náš "realiťák" se dohodl s "realiťákem" na straně majitelů o rozdělení provize, tedy nás to nestálo vůbec nic navíc :) Za tuto spolupráci jsem neuvěřitelně vděčná, bez takové realitní pomoci bychom se v tom plácali ještě dnes :D Takže obrovské díky a vřele doporučuji.
Barbora Kohoutová
Nebudu nic předstírat, s Ing. Tomášem Nechvátalem jsme kamarádi od dětství, takže když došlo na prodej mého bytu 4+1 v Brně, bylo o výběru realitní kanceláře rozhodnuto prakticky předem. Přesto jsem ještě telefonicky vyzkoušel i realitní kanceláře pracující pod franšízou „velkých jmen“, neboť, jak se říká, líná huba je holé neštěstí, což při prodeji mnohamilionového majetku platí dvojnásob. Nicméně dva tři telefonáty stačily, abych se ve svém rozhodnutí svěřit prodej bytu Ing. Nechvátalovi utvrdil. Nemá smysl plýtvat superlativy: Ing. Nechvátal je prostě profesionál non plus ultra. Co může, to si sežene sám, zbytek dokumentace si vyžádá od prodávajícího, aby zákazníci nekupovali kočku v pytli. Prodejní prezentace byla zpracována tak, že jsem dostal chuť si svůj vlastní byt koupit znovu sám od sebe. Využití podpory prodeje na sociálních sítích? Beze zbytku. Zápisy do katastru? Zařízeno. Přepis energií? Vyřízeno. Zpracování smluv? Zajištěno. Tušil jsem, že při současné situaci na realitním trhu bude můj prodávaný byt horké zboží, nicméně rychlost, s jakou se byt prodal, mě přesto příjemně překvapila. Příjemným bonusem bylo navýšení kupní ceny cca o 5 %. Zkrátka a dobře, hledáte-li zastoupení pro prodej své nemovitosti, mohu Ing. Nechvátala vřele doporučit. Pokud se Vám naopak zalíbila některá nemovitost, kterou Ing. Nechvátal nabízí, máte zatracenou kliku, protože Vás při prohlídce, nedej Bože po koupi, nečeká žádné nepříjemné překvapení. Pane Nechvátale, Tome, děkuji za odbornou a erudovanou práci.
Mgr. Stanislav Pokorný
Práce pana Nechvátala je na absolutně profesionální úrovni. Ať se jedná o průzkum trhu, stanovení reálné ceny, nebo asistence při přepisu energií. A ty video prezentace, to je práce z jiného světa. Děkuji a vřele doporučuji. Ať se daří.
Ing. Lukáš Bělehrad
Už mám nějakou dobu prodáno a už jsem několikrát přemýšlela, jak pana Nechvátala pochválit za jeho úžasný přístup ke klientovi, tedy mně, abych ho nepochválila málo. Přála bych každému, kdo prodává nemovitost, na které mu hodně záleží, aby měl možnost spolupracovat právě s panem Nechvátalem. U mne se jednalo o rodinnou chatu, kde trávily čas čtyři generace. Prodej komplikovaly nevyřešené záležitosti z minulosti i vzdálenost mého bydliště, přesto se mnou měl pan Nechvátal trpělivost a byl velice profesionální a přátelský a vždy ochotný pomoci (a to i v případě, že jsem přijela 300 km autobusem na chatu ....bez klíčů od chaty). Pane Nechvátale, děkuji za všechno a přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci. Jiřina Horová
Jiřina Horová
“Pan Ing. Tomáš Nechvátal nám doslova vyrazil dech. Měli jsme opravdu štěstí, že jsme na někoho takového narazili. Jedná ve všem na rovinu, snaží se poskytnout co nejvíce materiálů ve všech ohledech a tím se cítit, že je vše v dobrých rukách. Od úplného začátku jsme cítili, že jednáme se správným člověkem.Vřele doporučujeme jeho služby, každému, kdo má zájem o kvalitní pomoc v nemovitostech, pronájmu a jako pan Nechvátal vám pomoci k vysněnému bydlení dle vašich představ. děkujeme Adéla a Matej”
Adéla a Matej
Příjemná a profesionální komunikace , dokonalá péče o zákazníka.
Daniel Dočekal
Rád bych se zde podělil o zkušenost s koupí domu prostřednictvím společnosti CN Reality vlastněné panem Nechvátalem a panem Čiháčkem. Nebudu zde tajit, že jsme s panem Nechvátalem dlouholetí kamarádi. Tento fakt ovšem neznamená, že zde budu pana Nechvátala vychvalovat do nebes jenom proto, že jsme kamarádi. Ti, kteří mě znají, ví, že umělá gesta prostě nedělám. Upřímně řečeno jsem měl z počátku celého procesu nákupu nemovitosti mírnou obavu právě z toho, že pokud nebude vše probíhat zcela podle mých představ, budu muset mého dlouholetého kamaráda konfrontovat s mým mnohdy až přehnaně náročným pohledem na celou věc. Nicméně musím říct, že spolupráce s panem Nechvátalem byla od počátku hledání nemovitostí až do okamžiku předání klíčů k vybrané nemovitosti naprosto bezchybná. Na každé prohlídce byl pan Nechvátal vždy a bez výjimky maximálně přípraven, majitelů, či realitních makléřů zastupujících majitele se dotazoval na velmi podstatné záležitosti, na které bych se sám nezeptal, vystupoval vždy jako naprostý profesionál, ale současně také jako člověk chápající požadavky a potřeby jak mé, tak prodávajících. Několikrát se stalo, že poté, co jsme se dostavili na prohlídku RD, kde majitele zastupoval realitní makléř tvrdící, že má už mnoho let praxi, že prodal dům i na „Měsíci“ apod. :-) a jak skvělá a bezodkladná daná koupě domu je, tak po pár dotazech z mé strany a zejména od pana Nechvátala jsem okamžitě zjistil, jak se věci mají a od koupě raději utekl. Velmi pozitivní pro mě bylo, že, i když jsem ten pravý dům pro mé potřeby hledal cca 2,5 roku, tak jsem ani jednou ze strany pana Nechvátala NEcítil něco ve smyslu: „tak už si konečně vyber, protože mě zdržuješ“. Neskutečně mě potěšilo, že jsem od pana Nechvátala dostal opravdu KOMPLETNÍ servis. Tedy od prvotního hledání nemovitosti, přes prohlídky, vyřizování všech schůzek, zjišťování údajů z katastru apod. až po samotnou přípravu, kontrolu a schválení nejen kupních smluv včetně kompletního přepisu veškerých energií. Já sám jsem musel vyvinout pouze úsilí, abych se na předem smluvené prohlídky dostavil a po výběru vhodné nemovitosti podepsal potřebné dokumenty. Během celého procesu jsem měl možnost poznat také pana Čiháčka a musím oběma těmto pánům říct: „Díky za super práci, lidský a velmi profesionální přístup, skvělou atmosféru a kompletní servis. Věnujte se své činnosti i nadále s tímto zápalem, nadšením a odpovědností, protože firem, jako je ta vaše, není mnoho. Děkuji Tome (pane Nechvátale)!!!
Ing. Lubomír Soukup, Ph.D.
Spolupráce s Číháček & Nechvátal reality je opravdu báječná. Vřele doporučuji všem. Pan Nechvátal je opravdu profesionál, v oboru se perfektně vyzná, je moc ochotný a vše perfektně vysvětlí. Na nic jsme nemuseli čekat, naše požadavky vždy zpracoval s neskutečnou rychlostí. Děkujeme.
Hana Sousedíková
V dnešní době je mnoho realitních kanceláří různých kvalit. S jistotou mohu potvrdit, že služby pana Nechvátala jsou opravdu kvalitní a komplexní. Pan Nechvátal nám pomohl s koupí domu od A do Z a s jeho pomocí nebylo nic opomenuto. Jednání bylo seriózní a vstřícné a za to ještě jednou moc děkujeme.
Ladislav Privitzer
Domů už jsem prodávala a kupovala několik, a zkušenosti s realitkami byly otřesné. O to víc oceňuji spolupráci s panem Nechvátalem - člověk, který ví, co dělá a dá se na něj spolehnout. Děkuji za spolupráci, všude vás budu doporučovat.
Jana Skácelová
Vřele doporučuji služby těchto Pánů přes reality. Tomáše už nějakou chvilku znám a nezklamal. Prodej nemovitosti proběhl hladce ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Prezentace perfektně zpracovaná servis co se týká úřadů dokonalý. Vřele doporučuji služby, pokud potřebujete realitního makléře, tak Tomáš Nechvátal je ten pravý. Děkuji Pánové.
Lukáš Florián
Maximální spokojenost se vším co souviselo s koupi nemovitosti, velká vstřícnost a rychlé jednání. Mohu jen doporučit.
Kateřina Tichá
Velmi děkujeme panu Nechvátalovi za perfektní servis v oblasti realit a jeho služby můžeme všem jedině doporučit. Oceňujeme hlavně velmi profesionální přístup, ochotu kdykoliv s čímkoliv poradit, pečlivost a maximální připravenost. Rádi se na Vás opět obrátíme :-) Bělehradovi
Sylvie a Miloš Bělehradovi
Bydlení jsme hledali téměř dva roky. Nejdříve svépomocí, ale bylo to časově náročné. Pak jsme dostali doporučení na Tomáše Nechvátala. Byli jsme k realitkám skeptičtí a popravdě nás nenapadlo, že bychom jejich služby někdy využili. Nakonec jsme ale nelitovali! Měli jsme jasné představy o našem budoucím bydlení a z požadavků se nám nechtělo ustupovat. Pan Nechvátal nám hlídal realitní servery a zasílal aktuální nabídky trhu. Chodil s námi na všechny prohlídky a ptal se za nás i na věci, které by nás nenapadly a přitom byly důležité. Vždy jednal profesionálně a s úsměvem, i když to nebylo vždy jednoduché. Neztrácel naději a nakonec nám dopomohl k tomu, že už konečně bydlíme ve svém vysněném domě. Zařídil pro nás i spoustu formalit a dotáhl věci až do zdárného konce. Moc mu za služby děkujeme a můžeme všem vřele doporučit!
Bára a Tomáš Ciprovi
Dobrý den pane Nechvátale. Děkuji Vám za zprostředkování prodeje pozemku. Komunikace byla věcná, dobře fungovala zpětná vazba, prodej a s ním spojené formality proběhly v plynulém tempu. Pozemek byl prodán v krátkém čase, peníze za prodej pozemku byly v brzké době na účtu. Děkuji i za vyřízení veškeré agendy s úřady. Přeji pěkný den
Jana Pořízková
Určitě doporučuji tyto reality. Pan Nechvátal je v tomto oboru opravdu skvělý, perfektní přístup, ochota, ve všem nám vyšel vstříc. Prohlídka domu byla krásně připravená. Takže neváhejte a volejte!
Lenka Březnová
Při hledání vhodného bydlení jsem se seznámila s panem Nechvátalem a musím uznat, že od první chvíle byla spolupráce na vynikající úrovni. Místo mě, prohledával stovky nemovitostí nabízených všude po internetu a podle domluvených kritérií mě zásoboval opravdu jen těmi, které by připadaly v ůvahu. Dále zařídil všechny prohlídky požadovaných nemovitostí přesně podle mých časových možností. I na prohlídce byl jeho přístup vynikající, pomáhal mi s případnými dotazy, na které je třeba se zaměřit při výběru nemovitosti. Čas přináší růže a nakonec jsme narazili na nejvhodnější nemovitost a došlo k její koupi. Až do podpisu smlouvy a zaslání peněz notářce vše proběhlo hladce. Bohužel malé zklamání přišlo po podpisu. Začala doba čekání, z které jsem po pár dnech, týdnech začala být nervózní. Najednou ustaly veškeré telefonáty, maily, prostě úplné ticho. Pro každou další informaci jsem si musela sama volat nebo psát. I zde je potřeba trošku vést zákazníka. Koupě bytu se obvykle nekoná každý rok a já byla lidově řečeno "úplně ztracená". Netušila jsem co se děje, co dalšího je potřeba zařídit, na koho se obrátit, a tak podobně. Další pozitivum však nastalo při/po předání/převzetí bytu, u kterého (i přes vlastní dovolenou) byl pan Nechvátal přítomen. V rámci posledního setkání mě ještě upozornil na nutnost zaplatit daň z koupě nemovitosti a také toto přiznání mi nechal externě zpracovat a předal mi ho již připravené. I za tuhle službu jsem byla ráda. Celkově hodnotím spolupráci s panem Nechvátalem jako výbornou zkušenost.
Ivana Křivánková
Z koupě vlastního bytu jsem měl původně značnou trému a jednání s některými makléři z RK mě od ní rozhodně nepomohlo, ale poté co jsem se spojil s Tomášem Nechvátalem jsem z celého procesu ztratil obavu. Pan Nechvátal mě dokonale provedl celým postupem, vše do podrobna vysvětlil a překontroloval a doplnil všechny potřebné smlouvy. De facto za mě převzal i veškerou odbornou komunikaci s RK a stávající majitelkou nemovitosti. V podstatě jsem se nemusel o nic starat a vždy jsem byl vzápětí informovám o aktuálním stavu prodeje. Příjemné bylo, že jsem návrhy veškerých smluv dostával v předstihu e-mailem a mohl si je doma v klidu prostudovat ještě před termínem podpisu. Hlavně jsem ale během prohlídek, jednání s makléři i během podepisování smluv věděl, že za mnou je někdo, kdo věci rozumí a stojí na mé straně a dokáže tak odhalit případné nekalé praktiky nebo právní vady, kterých jsem se trochu obával. Naštěstí zbytečně, celý proces proběhl hladce a bez komplikací. Cením si i vlídného a otevřeného přístupu, kdy nebyl problém si po vyřízení potřebných formalit normálně přátelsky popovídat o obyčejných věcech ze života. Spolupráci s panem Nechvátalem rozhodně doporučuji každému, kdo kupuje nemovitost, specielně však těm, kteří, jako já, podstupují tento životní krok poprvé a nemají ve svém okolí žádného právníka, makléře nebo někoho podobného.
Vojtěch Zourek
Prodej domu proběhl, dá se říct, bez problémů, trošku se to protáhlo na tom katastru, ale to je detail. Loni jsme prodávali nemovitost u jiné relalitní kanceláře, tak jsem to trochu porovnávala, ale asi máte každý jiné postupy. Jinak za sebe můžu říct, že jsem od Vás vždy obratem obdržela potřebné informace. S Vašimi službami jsme byli spokojeni, můžeme ostatním jen doporučit. Děkujeme ještě jednou za spolupráci a mějte se pěkně :)!
Dagmar a Luboš Kubíčkovi
Při prodeji bytu 1+1 v Břeclavi se nám do spolupráce ozvala brněnská RK Čiháček & Nechvátal reality s tím, že má zájemce o koupi. Od 1. okamžiku naše spolupráce probíhala velmi vstřícně a profesionálně a dnes již jejich klient bydlí v bytě naší klientky. Chci poděkovat jmenovitě panu Tomášovi Nechvátalovi za to, že se aktivně podílel na procesu prodeje a pro svého klienta si vše perfektně pohlídal. Když budete potřebovat někoho, kdo se postará o prodej Vaší nemovitosti, doporučuji pana Tomáše Nechvátala jako zodpovědného profesionála s lidským a přátelským přístupem.
David Smolak, Realitní služby Břeclav

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení