FOTOREALISTICKÉ VIZUALIZACE PŘI PRODEJI NEMOVITOSTÍ – NÁSTROJ PROFESIONÁLNÍHO REALITNÍHO MAKLÉŘE

FOTOREALISTICKÉ VIZUALIZACE PŘI PRODEJI NEMOVITOSTÍ – NÁSTROJ PROFESIONÁLNÍHO REALITNÍHO MAKLÉŘE

Jako realitní makléři pomáháme klientům prodat jejich nemovitosti za maximální možnou cenu. Byt nebo dům nachystáme k prodeji, nafotíme profesionálním fotografem, vymyslíme a natočíme poutavou videoprohlídku a vše umístíme na webové stránky prodávané nemovitosti, jako jsou např. ZDE.

Ale co když je nemovitost určená k rekonstrukci? Když je byt nebo dům v původním stavu, tak pro lepší představu možného budoucího stavu používáme fotorealistické vizualizace, které představují další způsob, jak kupujícím ukázat skrytý potenciál nemovitosti a tak zvýšit její atraktivitu.

Posuďte sami.

kuchyne_4

 

A co když prodáváte stavební pozemek? U prodeje pozemků se vizualizace obzvlášť hodí. Podívejte se na vizualizaci domu podle schváleného projektu. Zájemcům hodně napoví, jak by jejich nový domov mohl vypadat.

A to není ještě všechno, co vám můžeme nabídnout. Vizualizace s doprovodnými efekty používáme i v našich poutavých videoprohlídkách. Mrkněte na video pozemku.

 

Našim cílem není ukazovat prodávanou nemovitost v jiném světle, ale ukázat zájemcům potenciál nemovitosti a možnosti, jak by jejich nový domov mohl vypadat.

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení