Poptávky klientů

Hledám pronájem obchodního prostoru s výlohou na severu Brna


Dobrý den, mé jméno je Tomáš Nechvátal, jsem osobní realitní makléř a pro svého klienta, pana Jaromíra, hledám obchodní prostor, kancelář ideálně s výlohou na severu Brna. Lokality jako např. Královo Pole, Černá Pole, Žabovřesky, Maloměřice, Lesná, Komín atd. Podmínkou je, aby se dalo před prostorem pohodlně zaparkovat, alespoň pro 3, 4 auta. Velikost min. 20 m2, může být i větší. Kdybyste o něčem vhodném věděli, zavolejte mi, napište. Děkuji a mějte se krásně.
737 537 376
nechvatal@cnreality.cz

Prostorný byt ideálně v okolí Lužáneckého parku

 

Pro pana Martina hledám prostorný byt v Brně ideálně v okolí Lužáneckého parku. Podrobnější informace a specifikaci bytu najdete ve videu, i další přijatelné lokality.

V případě, že byste přemýšleli o prodeji podobného bytu nebo o někom víte, kdo uvažuje o prodeji nebo prodává, neváhejte mi zavolat, napsat.

Za tip se rád odměním.

Tomáš Nechvátal

RD - Měnín, Sokolnice, Telnice, Blučina a nejbližší okolí

Pro pana Michala, paní Hanu a jejich dcerku hledám rodinný dům v obci Měnín, popřípadě v Sokolnicích, Telnici, Blučině. V Měníně mají babičku a denně za ní dojíždí z Brna. Chtějí se o ni lépe postarat, proto shání rodinný dům nejlépe přímo v Měníně.

Dispozičně minimálně 3+1 se zahradou a možností parkování min. pro dvě os. vozidla.

V případě, že byste o něčem věděli, kontaktujte mě. Za každý tip budeme rádi.

Tomáš Nechvátal