background

 ↓ ↓ ↓

 
Dobrý den,
už přes rok hledáme náš vysněný dům pro naši velkou, pětičlenou rodinu.
Jsme brňáci se vztahem k Bystrci a rádi bychom bydleli v  rozumné  dojezdnosti, cca do 20 min. autem.
 
Ideální představu našeho bydlení máme, ale jsme připraveni z naší představy slevit a jsme nakloněni kompromisům, takže v případě, že ve vyznačené lokalitě prodáváte dům se zahradou, určitě nám dejte vědět, rádi se na něj zajdeme podívat, možná to bude právě TEN NÁŠ DŮM.. :-)
 

Co přesně hledáme?

1 - Rodinný dům se zahradou. Dispozičně min. 5 + kk, 5+1, aby děti měli vlastní pokoj. Zahrada kolem 1000 m2, může být i menší, záleží na upořádání, jestli bude dům samostatně stojící nebo řadový. Dům by měl být ihned obyvatelný bez velkých investic.

2 - Starší dům, který vyžaduje rekonstrukci, má velkou zahradu, nestojí u hlavní silnice, ale v klidné ulici. 

3 - Stavební pozemek, min. 1000 m2, klidná lokalita, ideálně včetně všech dostupných inženýrských sítích.

volejte: 737 537 376, pište: nechvatal@cnreality.cz

Kde by se nám líbilo nejvíc?

Nejvíce by se nám líbilo v Žebětíně a Jundrově, tam to máme moc rádi. Mokrá Hora, Soběšice, Veverská Bítýška, Omice, Čebín nebo Kuřim. Všude je krásně, když dům neleží u hlavní silnice nebo vedle dálnice. 

Nebo máte stavební pozemek? Taky nám prosím zavolejte nebo napište.

Každou nabídku pečlivě prostudujeme a rádi se přijdeme podívat.

Financování máme nachystané, pojďme se domluvit na ..

Máme dostatek vlastních prostředků a k tomu schválenou hypotéku, takže kupní cenu můžeme složit prakticky okamžitě. 

S hledáním nám pomáhá a celý proces zajišťuje Ing. Tomáš Nechvátal (jeho práci a reference klientů najdete  ZDE), takže v případě, že máte na prodej dům se zahradou (pozemek) ve vybrané lokalitě, zavolejte mu nebo napište ↓↓↓

volejte: 737 537 376, pište: nechvatal@cnreality.cz

 

www.TomasNechvatal.cz 

 

Jak celý proces prodeje/koupě bude probíhat?

Přemýšlíte o prodeji domu se zahradou nebo stavebního pozemku v dané lokalitě? Zavolejte mi nebo napište a domluvíme se na prohlídce, na kterou přijdu s klienty paní Hankou a panem Tomášem. 

V případě, že se nám Vaše nemovitost bude líbit a domluvíme se na ceně a dalších podmínkách, nechám vypracovat tzv. Blokační dohodu, která bude sepsána mezi Vámi, jako majitelem/prodávajícím a klienty/kupujícími. Abyste měli jistotu, že to s koupí myslíme vážně, do advokátní úschovy složíme část kupní ceny. 

Následně nechám vypracovat návrhy převodních smluv, tj.: Kupní smlouvu a Smlouvu o úschově finančních prostředků a listin a Návrh na vklad vlastnického práva kvůli převodu vlastnictví na katastru nemovitostí. (o bezpečném převodu nemovitosti na nového majitele a úschově kupní ceny se dočtete ZDE.)

Ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří specializující se na nemovitostní právo SPOLEČNÁ ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ JUDr. František Urbanec a JUDr. Pavlína Urbancová vždy vyhotovíme vyvážené převodní smlouvy. Ty si následně opřipomínkujeme a domluvíme se na podpisu.

V případě, že nemáte na nemovitosti vyhotoven PENB - průkaz energetické náročnosti budovy, který jako majitel musíte předložit kupujícím nejpozději v den podpisu Kupní smlouvy, zařídím jeho vypracování. Více se o PENB můžete dočíst ZDE.

Pomoc s přepisem energií je samozřejmostí. 

Máte na své nemovitosti Zástavní právo kvůli hypotéce? Nebo jiné právní omezení nebo právní vadu? I s tím dokážeme pomoci a vše po domluvě zařídíme a vyřešíme.

Nakonec si dle domluvy nemovitost předáme, sepíšeme Předávací protokol, kde mimo jiné budou sepsány stavy měřidel atp.

V případě, že byste k celému procesu měli jakýkoliv dotaz, vše si vysvětlíme po telefonu nebo při prohlídce nemovitosti. 

Děkuji a těším se na případnou spolupráci.
 
P.S.: zadejte si moje jméno do Googlu a podívejte se, jak mě a moji práci hodnotí.. 
 
Ing. Tomáš Nechvátal
CN reality
Křenová 409/52, 602 00, Brno-střed
 
mobil: 737 537 376
email: nechvatal@cnreality.cz
web: www.TomasNechvatal.cz